panele podłogowe wodoodporne classen dąb marsala elite 55043 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100247133
opis produktu
Panele podłogowe Classen Dąb Marsala Elite oferują bardzo wysoką odporność na ścieranie AC5, idealną do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Format 28x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji odpornej na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając naturalny wzór dębowy. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje drewna, sprawiając że deski wyglądają jak prawdziwe drewniane. Charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na bezpieczny montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Ciemna barwa marsali podkreśla charakter każdego pomieszczenia. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktów z kolekcji Elite
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Elite |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Classen Dąb Marsala Elite oferują bardzo wysoką odporność na ścieranie AC5, idealną do obiektów o dużym natężeniu ruchu. Format 28x129 cm w grubości 8 mm zapewnia stabilność konstrukcji odpornej na odkształcenia. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając naturalny wzór dębowy. Struktura synchroniczna wiernie odwzorowuje słoje drewna, sprawiając że deski wyglądają jak prawdziwe drewniane. Charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, co pozwala na bezpieczny montaż w kuchni czy przedpokoju. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Ciemna barwa marsali podkreśla charakter każdego pomieszczenia. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktów z kolekcji Elite
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Elite |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 72 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Synchroniczna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
| Posiada próbkę: | Tak |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb marsala elite 55043 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100247133
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o









