panele podłogowe wodoodporne classen dąb connemara arteo 8xl 54807 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100247113
opis produktu
Panele podłogowe Classen Dąb Connemara Arteo 8XL oferują format szerokiej deski 28x129 cm, który podkreśla charakter przestronnych wnętrz. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową odporność nawet w obiektach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na bezproblemowy montaż w kuchni czy przedpokoju. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter podłogi. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktu z kolekcji Arteo 8XL.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Arteo 8XL |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe Classen Dąb Connemara Arteo 8XL oferują format szerokiej deski 28x129 cm, który podkreśla charakter przestronnych wnętrz. Klasa ścieralności AC5 gwarantuje wyjątkową odporność nawet w obiektach użyteczności publicznej o dużym natężeniu ruchu. Zwiększona odporność na wilgoć pozwala na bezproblemowy montaż w kuchni czy przedpokoju. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany wygląd, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje dębowe, zapewniając autentyczny charakter podłogi. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,060 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. 25-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość wykonania produktu z kolekcji Arteo 8XL.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Arteo 8XL |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.060 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 48 godzin |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Classen |
| Klasa ścieralności: | AC5 |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Rozmiar: | 0.28 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Szerokie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Ogrzewanie elektryczne |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - duże natężenie |
Classen Floor Systems Sp. z o.o. WYZWOLENIA 13 44-292 ZWONOWICE POLSKA biuro@classenfloor.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne classen dąb connemara arteo 8xl 54807 ac5 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100247113
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o






