wykładzina dywanowa chill perłowy 4m
Nr kat. 100382909
opis produktu
Wykładzina dywanowa CHILL PERŁOWY znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach domowych o średnim natężeniu ruchu. Jasna barwa rozświetli i optycznie powiększy salon, sypialnię czy pokój dziecka. Ma szerokość 4 m i wyróżnia się runem typu saxon, które składa się z prostych, równo przyciętych nitek przędzy. Wykładzina jest gęsta, miękka i przyjemna w dotyku. Wykładzina CHILL PERŁOWY została wykonana z polipropylenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, wilgoć, zabrudzenia oraz promienie UV, które nie zmieniają jej koloru. Łatwo utrzymasz ją w czystości. Może być stosowana na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.140 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 12 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 990 g/m2 |
| Wysokość runa : | 9.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wykładzina dywanowa CHILL PERŁOWY znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach domowych o średnim natężeniu ruchu. Jasna barwa rozświetli i optycznie powiększy salon, sypialnię czy pokój dziecka. Ma szerokość 4 m i wyróżnia się runem typu saxon, które składa się z prostych, równo przyciętych nitek przędzy. Wykładzina jest gęsta, miękka i przyjemna w dotyku. Wykładzina CHILL PERŁOWY została wykonana z polipropylenu, który charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie, wilgoć, zabrudzenia oraz promienie UV, które nie zmieniają jej koloru. Łatwo utrzymasz ją w czystości. Może być stosowana na podłożu z wodnym ogrzewaniem podłogowym. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.140 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 12 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 990 g/m2 |
| Wysokość runa : | 9.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa chill perłowy 4m
Nr kat. 100382909
Pamiętaj o




