dywan nowoczesny calvin klein halo hal01 grey 160x221
Nr kat. 100244181
opis produktu
CALVIN KLEIN HALO CK400 GREY to nowoczesny dywan wysokiej jakości, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Swoje miejsce odnajdzie w salonie. Jest gładki i prezentuje beżowy kolor. Jest utrzymany w kształcie prostokąta o wymiarach 1,60 x 2,21 m. Dywan CALVIN KLEIN HALO CK400 GREY został wykonany w 100% z wełny. Materiał ten sprawia, że produkt utrzymuje wilgotność powietrza w pomieszczeniu – chłonie nadmiar wilgoci, gdy jest zbyt duża, a gdy jest sucho oddaje ją z powrotem, tworząc przyjemny mikroklimat. Nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu. Dywan CALVIN KLEIN HALO CK400 GREY został utkany ręcznie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X221 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
CALVIN KLEIN HALO CK400 GREY to nowoczesny dywan wysokiej jakości, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Swoje miejsce odnajdzie w salonie. Jest gładki i prezentuje beżowy kolor. Jest utrzymany w kształcie prostokąta o wymiarach 1,60 x 2,21 m. Dywan CALVIN KLEIN HALO CK400 GREY został wykonany w 100% z wełny. Materiał ten sprawia, że produkt utrzymuje wilgotność powietrza w pomieszczeniu – chłonie nadmiar wilgoci, gdy jest zbyt duża, a gdy jest sucho oddaje ją z powrotem, tworząc przyjemny mikroklimat. Nie elektryzuje się i nie przyciąga do siebie kurzu. Dywan CALVIN KLEIN HALO CK400 GREY został utkany ręcznie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Wełna |
| Marka: | Calvin Klein |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Beżowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X221 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Produkt Eko: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny calvin klein halo hal01 grey 160x221
Nr kat. 100244181
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






