dywan dziecięcy softy stars 160x230
Nr kat. 100405636
opis produktu
DYWAN DZIECIĘCY SOFTY STARS to dywan grafitowy, którego spokojna kolorystyka pozwoli stworzyć we wnętrzu wyciszającą, przytulną i relaksującą atmosferę. Zaprezentowany na dywanie wzór gwiazdek dodaje ponadczasowej barwie dziecięcy akcent. Prostokątny dywan do pokoju dziecięcego w wymiarze 160 x 230 cm powstał metodą tkania maszynowego. Wykonany z poliestru, charakteryzuje się subtelnym połyskiem, naturalnym wyglądem włókien oraz sprężystym runem. Dywany poliestrowe są wysoce odporne na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne – w tym udeptywanie i ścieranie. Łatwy w utrzymaniu model objęty jest dwuletnią gwarancją.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany dla dziewczynki
Outlet
Dywany dla chłopca
DZIECIĘCE
Dywany 170x240
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany dziecięce
Dywany z poliesteru
DZIECIĘCE
Dywany wzór gwiazdki
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany grafitowe
Do pokoju dziecięcego
Dywany dziecięce
Poliester
Dywany pluszowe
Grafitowe
Dla chłopca
Dla dziewczynki
Gwiazdki
Dziecięcy
Softy
Szczegóły Produktu
| Styl: | DZIECIĘCE |
|---|---|
| Kolekcje: | DZIECIĘCE |
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 16 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN DZIECIĘCY SOFTY STARS to dywan grafitowy, którego spokojna kolorystyka pozwoli stworzyć we wnętrzu wyciszającą, przytulną i relaksującą atmosferę. Zaprezentowany na dywanie wzór gwiazdek dodaje ponadczasowej barwie dziecięcy akcent. Prostokątny dywan do pokoju dziecięcego w wymiarze 160 x 230 cm powstał metodą tkania maszynowego. Wykonany z poliestru, charakteryzuje się subtelnym połyskiem, naturalnym wyglądem włókien oraz sprężystym runem. Dywany poliestrowe są wysoce odporne na zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne – w tym udeptywanie i ścieranie. Łatwy w utrzymaniu model objęty jest dwuletnią gwarancją.
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany dla dziewczynki
Outlet
Dywany dla chłopca
DZIECIĘCE
Dywany 170x240
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany dziecięce
Dywany z poliesteru
DZIECIĘCE
Dywany wzór gwiazdki
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Dywany grafitowe
Do pokoju dziecięcego
Dywany dziecięce
Poliester
Dywany pluszowe
Grafitowe
Dla chłopca
Dla dziewczynki
Gwiazdki
Dziecięcy
Softy
Szczegóły Produktu
| Styl: | DZIECIĘCE |
|---|---|
| Kolekcje: | DZIECIĘCE |
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Grafitowe |
| Wysokość runa: | 16 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan dziecięcy softy stars 160x230
Nr kat. 100405636
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









