leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DYWANY W GWIAZDKI

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany w gwiazdki

Dywany w gwiazdki kojarzą nam się przede wszystkim z wystrojem pokoju dziecięcego. I rzeczywiście dywany z tym motywem najczęściej wykorzystywane są właśnie w pokojach małych dziewczynek czy chłopców. Motyw gwiazdy w minimalistycznej, stonowanej wersji wykorzystać możemy jednak również w aranżacji salonu czy sypialni. Na przykład do salonu nowoczesnego lub salonu w stylu skandynawskim możemy wybrać szary dywan ze wzorem dużej, pojedynczej gwiazdy. Dywan w gwiazdki w neutralnym, miłym dla oka odcieniu możemy wykorzystać także w sypialni. Wybierając dywan w gwiazdki do sypialni, możemy wziąć pod uwagę modele z grubszym runem. Taki dywan będzie nie tylko miły w dotyku, ale pomoże również ocieplić i wyciszyć pomieszczenie.

Dywany dla dzieci w gwiazdki

W sklepie internetowym Komfort dostępnych jest kilkadziesiąt dywanów w gwiazdki, które zaprojektowane zostały przede wszystkim z myślą o pokoju dziecięcym. Dywany dla dzieci w gwiazdki to zarówno uniwersalne modele prostokątne, które sprawdza się w większości standardowych pomieszczeń, jak i okrągłe dywany w gwiazdki. Taki okrągły dywan w gwiazdki możemy wykorzystać w pomieszczeniach zbliżonych kształtem do kwadratu.

Okrągły dywan w gwiazdki możemy także położyć koło dziecięcego łóżeczka lub wykorzystać jako matę do zabawy. W tym ostatnim przypadku warto postawić na dywan w gwiazdki z krótkim runem. Dywan z długim włosiem mógłby utrudniać zabawę klockami, układanie puzzli itp. Jeśli dywan w gwiazdki ma być miejscem codziennych zabaw, to warto także upewnić się, że posiada on silikonowe podbicie. Zapobiega ono niekontrolowanemu przesuwaniu się dywanu po podłodze.

Dywany dla dzieci w gwiazdki dostępne są w ofercie Komfort w szerokiej gamie kolorystycznej. Poza klasycznymi różowymi dywanami w gwiazdki do pokoju dziewczynki, dostępne jest także wiele uniwersalnych modeli w różnych odcieniach szarości. Taki szary dywan w gwiazdki możemy z powodzeniem wykorzystać w aranżacji pokoju zarówno małej dziewczynki, jak i chłopca.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.