dywan dziecięcy softy mountains
Nr kat. 100405625
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany dla dziewczynki
Dywany ecru
Outlet
Dywany dla chłopca
DZIECIĘCE
Dywany 140x200
Dywany dziecięce
Dywany kolorowe
Tak
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany z poliesteru
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do pokoju dziecięcego
Dywany dziecięce
Poliester
Wielokolorowe
Ecru
Dywany wzór jodełka
Jodełka
Dla chłopca
Dla dziewczynki
Dziecięcy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 16 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.70 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Dywany dla dziewczynki
Dywany ecru
Outlet
Dywany dla chłopca
DZIECIĘCE
Dywany 140x200
Dywany dziecięce
Dywany kolorowe
Tak
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany z poliesteru
140 cm x 200 cm
Prostokąt
Tkane maszynowo
Do pokoju dziecięcego
Dywany dziecięce
Poliester
Wielokolorowe
Ecru
Dywany wzór jodełka
Jodełka
Dla chłopca
Dla dziewczynki
Dziecięcy
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 16 mm |
| Waga całkowita: | 1750 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 1.20 x 1.70 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Do prania w pralce : | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan dziecięcy softy mountains
Nr kat. 100405625
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać






