wykładzina dywanowa softissimo żółty 4m
Nr kat. 100144580
opis produktu
SOFTISSIMO ŻÓŁTY to utrzymana w stonowanym odcieniu musztardowym wykładzina dywanowa domowa, która stworzy w salonie, sypialni i przedpokoju wyjątkowo przytulną atmosferę. Wykładzina dywanowa Saxon to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających praktycznych i niewymagających pokryć podłogowych. Ponadto wykonana z włókien syntetycznych poliestrowych wykazuje wiele praktycznych zalet – właściwości odporne na przebarwienia spowodowane światłem UV, wgniecenia i ścieranie, a także łatwość pielęgnacji. Prezentowany model można stosować na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Żółte |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 17 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 14.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
SOFTISSIMO ŻÓŁTY to utrzymana w stonowanym odcieniu musztardowym wykładzina dywanowa domowa, która stworzy w salonie, sypialni i przedpokoju wyjątkowo przytulną atmosferę. Wykładzina dywanowa Saxon to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających praktycznych i niewymagających pokryć podłogowych. Ponadto wykonana z włókien syntetycznych poliestrowych wykazuje wiele praktycznych zalet – właściwości odporne na przebarwienia spowodowane światłem UV, wgniecenia i ścieranie, a także łatwość pielęgnacji. Prezentowany model można stosować na systemie ogrzewania podłogowego.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Żółte |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 17 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliester |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 14.5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa softissimo żółty 4m
Nr kat. 100144580
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



