wykładzina dywanowa sirius antracytowy 4m
Nr kat. 100309768

opis produktu
Wykładzina dywanowa Sirius Antracytowy to doskonały produkt dla osób ceniących komfort oraz bezpieczeństwo. Należy on do klasy użytkowej domowej - średniego natężenia, będzie idealny do salonu lub sypialni. Wykonany został z materiałów najwyższej jakości, o wysokości runa typu Saxon 18 mm i grubości całkowitej 20.5 mm. Miękki i delikatny będzie stanowił wygodne i trwałe podłoże w Twoim domu. Dzięki szerokości 4 m można używać go w bardzo obszernych przestrzeniach. Jest odporny na oddziaływanie promieni UV, antystatyczny i trudnopalny – Efl.. Wykładzina Sirius Antracytowy to atrakcyjny, trwały i wygodny produkt, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czarne |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.200 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 20.5 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen barwiony w masie |
| Waga runa : | 2450 g/m2 |
| Wysokość runa : | 18 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Wykładzina dywanowa Sirius Antracytowy to doskonały produkt dla osób ceniących komfort oraz bezpieczeństwo. Należy on do klasy użytkowej domowej - średniego natężenia, będzie idealny do salonu lub sypialni. Wykonany został z materiałów najwyższej jakości, o wysokości runa typu Saxon 18 mm i grubości całkowitej 20.5 mm. Miękki i delikatny będzie stanowił wygodne i trwałe podłoże w Twoim domu. Dzięki szerokości 4 m można używać go w bardzo obszernych przestrzeniach. Jest odporny na oddziaływanie promieni UV, antystatyczny i trudnopalny – Efl.. Wykładzina Sirius Antracytowy to atrakcyjny, trwały i wygodny produkt, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czarne |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.200 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 20.5 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen barwiony w masie |
| Waga runa : | 2450 g/m2 |
| Wysokość runa : | 18 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa sirius antracytowy 4m
Nr kat. 100309768
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
Wymiary:
4 m
Dodatkowe usługi:
4,00m21.00 mb
Wpisz powierzchnię podłogi (m2)
Wymiary:
4 m
Dodatkowe usługi:
4,00m21.00 mb
opis produktu
Wykładzina dywanowa Sirius Antracytowy to doskonały produkt dla osób ceniących komfort oraz bezpieczeństwo. Należy on do klasy użytkowej domowej - średniego natężenia, będzie idealny do salonu lub sypialni. Wykonany został z materiałów najwyższej jakości, o wysokości runa typu Saxon 18 mm i grubości całkowitej 20.5 mm. Miękki i delikatny będzie stanowił wygodne i trwałe podłoże w Twoim domu. Dzięki szerokości 4 m można używać go w bardzo obszernych przestrzeniach. Jest odporny na oddziaływanie promieni UV, antystatyczny i trudnopalny – Efl.. Wykładzina Sirius Antracytowy to atrakcyjny, trwały i wygodny produkt, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | czyszczenie-magazynow |
|---|---|
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
| Odporność UV: | Tak |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czarne |
| Marka: | Invictus |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Opór cieplny: | 0.200 m² K/W |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 20.5 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Materiał: | 100% Polipropylen barwiony w masie |
| Waga runa : | 2450 g/m2 |
| Wysokość runa : | 18 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Pamiętaj o
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


