wykładzina dywanowa scent kremowy 4m
Nr kat. 100328666
opis produktu
Scent Kremowy to gęsta, miękka i delikatna wykładzina dywanowa o ciekawym wyglądzie i wysokiej jakości włókien poliamidowych. Wykonana jest z runa typu Saxon o wyjątkowym jasnym kolorze i została wyposażona w wytrzymały podkład. Dostarcza niezwykłe i komfortowe wrażenia, ma wysoką odporność na zabrudzenia, promienie UV, jest trudnopalna (Cfl-s1) i ma klasę użytkową obiektową - niskie natężenie. Przeznaczona jest do salonu i sypialni dzięki całkowitej grubości 14 mm i wysokości runa 12 mm. Szerokość jej rolki wynosi 4 m. Wykładzina Scent Kremowy jest idealna i bezpieczna do pomieszczeń w Twoim domu.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.180 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Białe |
| Marka: | Velvet |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 14 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 2000 g/m2 |
| Wysokość runa : | 12 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Scent Kremowy to gęsta, miękka i delikatna wykładzina dywanowa o ciekawym wyglądzie i wysokiej jakości włókien poliamidowych. Wykonana jest z runa typu Saxon o wyjątkowym jasnym kolorze i została wyposażona w wytrzymały podkład. Dostarcza niezwykłe i komfortowe wrażenia, ma wysoką odporność na zabrudzenia, promienie UV, jest trudnopalna (Cfl-s1) i ma klasę użytkową obiektową - niskie natężenie. Przeznaczona jest do salonu i sypialni dzięki całkowitej grubości 14 mm i wysokości runa 12 mm. Szerokość jej rolki wynosi 4 m. Wykładzina Scent Kremowy jest idealna i bezpieczna do pomieszczeń w Twoim domu.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.180 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Białe |
| Marka: | Velvet |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 14 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 2000 g/m2 |
| Wysokość runa : | 12 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa scent kremowy 4m
Nr kat. 100328666
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o






