dywan nowoczesny sahara orzech 080x150
Nr kat. 100149599
opis produktu
Kolory gorącego piasku z kolekcji SAHARA ORZECH będą doskonałym sposobem na ocieplenie Twojego pomieszczenia. Dywan sprawdzi się zarówno na podłogę do salonu jak i sypialni. Ten maszynowo wytworzony model składa się w całości z uszlachetnionych włókien polipropylenowych Heat Set Frise, wykazując wysoki komfort w codziennym użytkowaniu. Produkt zachowa swoją estetykę na wiele lat, gdyż przędza jest niezwykle elastyczna i nie ugina się pod ciężarem mebli. Dodatkowo, jest on łatwy w utrzymaniu czystości, wymaga czyszczenia na sucho lub mokro. Model nie elektryzuje się, co ułatwia jego odkurzanie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kolory gorącego piasku z kolekcji SAHARA ORZECH będą doskonałym sposobem na ocieplenie Twojego pomieszczenia. Dywan sprawdzi się zarówno na podłogę do salonu jak i sypialni. Ten maszynowo wytworzony model składa się w całości z uszlachetnionych włókien polipropylenowych Heat Set Frise, wykazując wysoki komfort w codziennym użytkowaniu. Produkt zachowa swoją estetykę na wiele lat, gdyż przędza jest niezwykle elastyczna i nie ugina się pod ciężarem mebli. Dodatkowo, jest on łatwy w utrzymaniu czystości, wymaga czyszczenia na sucho lub mokro. Model nie elektryzuje się, co ułatwia jego odkurzanie.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Organic home |
| Rozmiar: | 80X150 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny sahara orzech 080x150
Nr kat. 100149599
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



