wykładzina dywanowa pleasure szary 4m
Nr kat. 100225556
opis produktu
Miękkie wykładziny dywanowe domowe nie tylko wnoszą przytulną aurę do pomieszczenia. Faktycznie zapewniają stopom miękkość i ciepło. A to za sprawą włókien poliamidowych o sprężystej fakturze runa, które nawet przy większym ucisku szybko powraca do swojej pierwotnej kondycji. Filc, który wspiera wykładziny dywanowe 4 m, zwiększa miękkość i komfort odczuwalny przy każdym stawianym kroku. Co więcej, prezentowany produkt w ciemnym odcieniu szarości sprawdzi się w najróżniejszych aranżacjach – rustykalnych, industrialnych, skandynawskich oraz glamour.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Nie |
| Opór cieplny: | 0.134 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 11 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1870 g/m2 |
| Wysokość runa : | 9 mm |
| Odporność na UV: | Nie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Miękkie wykładziny dywanowe domowe nie tylko wnoszą przytulną aurę do pomieszczenia. Faktycznie zapewniają stopom miękkość i ciepło. A to za sprawą włókien poliamidowych o sprężystej fakturze runa, które nawet przy większym ucisku szybko powraca do swojej pierwotnej kondycji. Filc, który wspiera wykładziny dywanowe 4 m, zwiększa miękkość i komfort odczuwalny przy każdym stawianym kroku. Co więcej, prezentowany produkt w ciemnym odcieniu szarości sprawdzi się w najróżniejszych aranżacjach – rustykalnych, industrialnych, skandynawskich oraz glamour.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Nie |
| Opór cieplny: | 0.134 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Bfl-s1 |
| Grubość: | 11 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1870 g/m2 |
| Wysokość runa : | 9 mm |
| Odporność na UV: | Nie |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa pleasure szary 4m
Nr kat. 100225556
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o






