wykładzina dywanowa omphale czarny 4m
Nr kat. 100107319
opis produktu
Podczas urządzania mieszkania lub domu chcesz postawić na elegancję? Wybierz produkty o czarnej barwie, które podkreślą charakter oraz głębię wystroju. Dobrym wyborem będzie WYKŁADZINA DYWANOWA OMPHALE WAB 4M 99 (VELVET) CZARNY. Nie tylko zapewni komfort i ocieplenie pokoju, ale będzie też świadczyć o jego przemyślanym wystroju. Produkt pasuje przede wszystkim do klasycznego połączenia czerni z bielą lub innymi kolorami. Ciekawe zestawienie może również tworzyć z wyposażeniem w kolorze czerwonym lub zielonym. WYKŁADZINA DYWANOWA OMPHALE WAB 4M 99 (VELVET) CZARNY nada charakteru Twojej sypialni lub salonowi oraz dzięki wysokiej jakości wykonania, będzie służyć wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.160 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czarne |
| Marka: | Velvet |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 11.5 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 9 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Podczas urządzania mieszkania lub domu chcesz postawić na elegancję? Wybierz produkty o czarnej barwie, które podkreślą charakter oraz głębię wystroju. Dobrym wyborem będzie WYKŁADZINA DYWANOWA OMPHALE WAB 4M 99 (VELVET) CZARNY. Nie tylko zapewni komfort i ocieplenie pokoju, ale będzie też świadczyć o jego przemyślanym wystroju. Produkt pasuje przede wszystkim do klasycznego połączenia czerni z bielą lub innymi kolorami. Ciekawe zestawienie może również tworzyć z wyposażeniem w kolorze czerwonym lub zielonym. WYKŁADZINA DYWANOWA OMPHALE WAB 4M 99 (VELVET) CZARNY nada charakteru Twojej sypialni lub salonowi oraz dzięki wysokiej jakości wykonania, będzie służyć wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.160 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Czarne |
| Marka: | Velvet |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 31-Obiektowa-niskie natężenie |
| Typ: | Saxon |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 11.5 mm |
| Miękkość: | Luksusowa |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 1800 g/m2 |
| Wysokość runa : | 9 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Posiada próbkę: | Tak |
ASSOCIATED WEAVERS EUROPE NV WEVERIJSTRAAT 1 9600 RONSE BELGIA info@awe.be
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa omphale czarny 4m
Nr kat. 100107319
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o







