dywan nowoczesny medellin dimma red 200x290 cm
Nr kat. 100188336
opis produktu
Jeśli szukasz sposobu na ocieplenie pomieszczenia, to widoczny model z serii MEDELLIN DIMMA RED będzie najlepszą propozycją do salonu lub pokoju dziennego. Głębokie odcienie czerwieni i beżu doskonale skomponują się z wnętrzem w stylu nowoczesnym. Gęsto zbite i miłe w dotyku runo zostało w całości stworzone z syntetycznej przędzy polipropylenowej Heat Set Frise, gwarantując znakomity komfort w użytkowaniu na co dzień. Ponadto, produkt nie będzie ugniatać się i nie straci na elastyczności, dzięki czemu pierwotny kształt zostanie zachowany na wiele lat. Zalecane jest od czasu do czasu profesjonalne czyszczenie, które wyeliminuje silne zabrudzenia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czerwone |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: | Retro |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jeśli szukasz sposobu na ocieplenie pomieszczenia, to widoczny model z serii MEDELLIN DIMMA RED będzie najlepszą propozycją do salonu lub pokoju dziennego. Głębokie odcienie czerwieni i beżu doskonale skomponują się z wnętrzem w stylu nowoczesnym. Gęsto zbite i miłe w dotyku runo zostało w całości stworzone z syntetycznej przędzy polipropylenowej Heat Set Frise, gwarantując znakomity komfort w użytkowaniu na co dzień. Ponadto, produkt nie będzie ugniatać się i nie straci na elastyczności, dzięki czemu pierwotny kształt zostanie zachowany na wiele lat. Zalecane jest od czasu do czasu profesjonalne czyszczenie, które wyeliminuje silne zabrudzenia.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Lalee |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czerwone |
| Wysokość runa: | 13 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: | Retro |
| Rozmiar: | 200X290 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Teppiche Lalee OHG AM LANGEN GRABEN 28B DE52353 DÜREN NIEMCY info@lalee.de
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny medellin dimma red 200x290 cm
Nr kat. 100188336
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać









