dywan nowoczesny groove uni rose 160x230
Nr kat. 100237128
opis produktu
DYWAN GROOVE UNI ROSE to dywan różowy odpowiedni do sypialni, jak również salonu. Prezentowany model o gładkiej, miękkiej i połyskującej strukturze włókien mierzy 160 x 230 cm. Dywan tkany ręcznie z naturalnych włókien wełny oraz wiskozy wniesie do wnętrza wysoki walor wizualny, jak również funkcjonalność. Produkt odporny na czynniki mechaniczne – ścieranie, wgniecenia, przebarwienia oraz zabrudzenia – wykazuje także cechy hamujące rozwój bakterii, grzybów i moli. Odpowiedni dla alergików dywan nowoczesny wyróżnia się także doskonałą zdolnością przewodzenia ciepła, tłumienia dźwięków oraz stabilizowania poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 60% Wiskoza / 40% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Różowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: | Gładki |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DYWAN GROOVE UNI ROSE to dywan różowy odpowiedni do sypialni, jak również salonu. Prezentowany model o gładkiej, miękkiej i połyskującej strukturze włókien mierzy 160 x 230 cm. Dywan tkany ręcznie z naturalnych włókien wełny oraz wiskozy wniesie do wnętrza wysoki walor wizualny, jak również funkcjonalność. Produkt odporny na czynniki mechaniczne – ścieranie, wgniecenia, przebarwienia oraz zabrudzenia – wykazuje także cechy hamujące rozwój bakterii, grzybów i moli. Odpowiedni dla alergików dywan nowoczesny wyróżnia się także doskonałą zdolnością przewodzenia ciepła, tłumienia dźwięków oraz stabilizowania poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 60% Wiskoza / 40% Wełna |
| Marka: | Theo Keller |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Różowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 4000 g/m2 |
| Wzór: | Gładki |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160X230 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane ręcznie |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Theo Keller Gmbh LOHACKERSTR 30 44867 BOCHUM NIEMCY info@theko-collection.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny groove uni rose 160x230
Nr kat. 100237128
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać







