wykładzina dywanowa gobi new szary 4m
Nr kat. 100191271
opis produktu
GOBI NEW SZARY to model wykładziny dywanowej domowej, która łączy ponadczasowy styl z komfortem codziennego użytkowania oraz funkcjonalnością. Propozycja wykładziny dywanowej 4 m szerokości skutecznie rozświetli salon, jak również powiększy optycznie sypialnię. Wykładziny dywanowe wełniane o pętelkowym splocie są długotrwałe i proste w utrzymaniu. Ponadto prezentowany model wykładziny dywanowej szarej sprawdzi się przy ogrzewaniu podłogowym. Produkt o właściwościach antystatycznych, odpornych na ścieranie i wgniecenia, jak również regulujących poziom wilgotności powietrza.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 7 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Waga runa : | 1000 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
CONDOR CARPETS B.V. RANDWEG 14 8061RW HASSELT HOLANDIA info@condorcarpets.nl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
GOBI NEW SZARY to model wykładziny dywanowej domowej, która łączy ponadczasowy styl z komfortem codziennego użytkowania oraz funkcjonalnością. Propozycja wykładziny dywanowej 4 m szerokości skutecznie rozświetli salon, jak również powiększy optycznie sypialnię. Wykładziny dywanowe wełniane o pętelkowym splocie są długotrwałe i proste w utrzymaniu. Ponadto prezentowany model wykładziny dywanowej szarej sprawdzi się przy ogrzewaniu podłogowym. Produkt o właściwościach antystatycznych, odpornych na ścieranie i wgniecenia, jak również regulujących poziom wilgotności powietrza.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.170 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 23-Domowa-duże natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 7 mm |
| Miękkość: | Wysoka |
| Materiał: | 100% Wełna |
| Waga runa : | 1000 g/m2 |
| Wysokość runa : | 5 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Posiada próbkę: | Tak |
CONDOR CARPETS B.V. RANDWEG 14 8061RW HASSELT HOLANDIA info@condorcarpets.nl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa gobi new szary 4m
Nr kat. 100191271
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o





