dywan shaggy glossy bege
Nr kat. 100168688
opis produktu
Jednolity dywan Glossy Bege to model dywanu brązowego, którego najmocniejszą stroną jest relaksująca, miękka i przytulna powierzchnia typowa dla dywanów shaggy. Prezentowany dywan poliestrowy tkany maszynowo oprócz uniwersalnej kolorystyki i ponadprzeciętnej miękkości, pozostaje wyjątkowo trwały, łatwy w pielęgnacji i odporny na czynniki mechaniczne. Klasyczny i nieduży rozmiar dywanu 80x150 sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu. W sklepie Komfort dostępne są także inne warianty kolorystyczne i rozmiary dywanów z kolekcji Glossy.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Jednolity dywan Glossy Bege to model dywanu brązowego, którego najmocniejszą stroną jest relaksująca, miękka i przytulna powierzchnia typowa dla dywanów shaggy. Prezentowany dywan poliestrowy tkany maszynowo oprócz uniwersalnej kolorystyki i ponadprzeciętnej miękkości, pozostaje wyjątkowo trwały, łatwy w pielęgnacji i odporny na czynniki mechaniczne. Klasyczny i nieduży rozmiar dywanu 80x150 sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu. W sklepie Komfort dostępne są także inne warianty kolorystyczne i rozmiary dywanów z kolekcji Glossy.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Shaggy |
|---|---|
| Materiał: | 100% Poliester |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowe |
| Wysokość runa: | 70 mm |
| Waga całkowita: | 2650 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 0.80 x 1.50 m |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: |
|
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan shaggy glossy bege
Nr kat. 100168688
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać



