dywan nowoczesny etna orzech 140x200
Nr kat. 100149216
opis produktu
Etna Orzech to brązowo - beżowy dywan z klasycznym obramowaniem. Dywan jest gładki i z pewnością ociepli wnętrza urządzone tradycyjnie, jak i te nowoczesne. Etna orzech to prostokąt o wymiarach 1,4m x 2m i wadze 2070g/m2. Dywan tkany jest maszynowo z polipropylenu przy użyciu technologii Heat - Set Frise. Dywany wykonane w technologii Heat- SET charakteryzują się wysokim i gęstym włosiem. Są bardzo miękkie w dotyku i z reguły posiadają pastelowe kolory. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniu i innym zabiegom pielęgnacyjny. Włókna dywanów tkanych w technologii Heat – SET są antyelektrostatyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Ramka |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Etna Orzech to brązowo - beżowy dywan z klasycznym obramowaniem. Dywan jest gładki i z pewnością ociepli wnętrza urządzone tradycyjnie, jak i te nowoczesne. Etna orzech to prostokąt o wymiarach 1,4m x 2m i wadze 2070g/m2. Dywan tkany jest maszynowo z polipropylenu przy użyciu technologii Heat - Set Frise. Dywany wykonane w technologii Heat- SET charakteryzują się wysokim i gęstym włosiem. Są bardzo miękkie w dotyku i z reguły posiadają pastelowe kolory. Dywany z polipropylenu są trwałe i bez problemu poddają się czyszczeniu i innym zabiegom pielęgnacyjny. Włókna dywanów tkanych w technologii Heat – SET są antyelektrostatyczne.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Nowoczesne |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen Heat Set Frise |
| Marka: | Weltom |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2070 g/m2 |
| Wzór: | Ramka |
| Rozmiar: | 140x200 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
Fabryka Dywanów WELTOM S.A. GEN.JÓZEFA HALLERA 2 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI POLSKA Info@weltom.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan nowoczesny etna orzech 140x200
Nr kat. 100149216
Pamiętaj o
Mogą Ci się spodobać





