wykładzina dywanowa diamond perłowy 5m
Nr kat. 100384431
opis produktu
DIAMOND PERŁOWY to najwyższej jakości wykładzina dywanowa przeznaczona do salonów i sypialni. Włókna typu pętelka są niezwykle trwałe i odporne na mechaniczne uszkodzenia oraz wszelkiego rodzaju obciążenia. Wysokość runa wynosi 4.90 mm, natomiast grubość produktu – 8.40 mm. Atutem wykładziny jest jej odporność na uszkodzenia słoneczne - promienie UV. Produkt można stosować na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Szerokość rolki to 5 m, co pozwala na idealne dopasowanie wykładziny do powierzchni. DIAMOND PERŁOWY to wygodna i trwała wykładzina domowa, z której będziesz bardzo zadowolony.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8.4 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 900 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.9 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
TIMZO TUFTING INDUSTRY BV POSTBUS 7 NIJVERHEIDSSTRAAT 27 8281JD GENEMUIDEN HOLAND info@condor-group.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
DIAMOND PERŁOWY to najwyższej jakości wykładzina dywanowa przeznaczona do salonów i sypialni. Włókna typu pętelka są niezwykle trwałe i odporne na mechaniczne uszkodzenia oraz wszelkiego rodzaju obciążenia. Wysokość runa wynosi 4.90 mm, natomiast grubość produktu – 8.40 mm. Atutem wykładziny jest jej odporność na uszkodzenia słoneczne - promienie UV. Produkt można stosować na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Szerokość rolki to 5 m, co pozwala na idealne dopasowanie wykładziny do powierzchni. DIAMOND PERŁOWY to wygodna i trwała wykładzina domowa, z której będziesz bardzo zadowolony.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.130 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Domowe |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 22-Domowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Efl |
| Grubość: | 8.4 mm |
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Waga runa : | 900 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.9 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Nie |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Posiada próbkę: | Tak |
| Outlet: | Tak |
TIMZO TUFTING INDUSTRY BV POSTBUS 7 NIJVERHEIDSSTRAAT 27 8281JD GENEMUIDEN HOLAND info@condor-group.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa diamond perłowy 5m
Nr kat. 100384431
Pamiętaj o



