Brodzik pięciokątny Cersanit Tako 90X90 biały akryl S204-002
1/3

Projekt łazienki GRATIS

Skorzystaj z darmowego projektu i opcji montażu

Dowiedz się więcej

opis produktu

Półokrągły brodzik TAKO 90X90 CERSANIT zapewnia najwyższy standard kąpieli każdego dnia i nie zajmuje dużo miejsca w strefie prysznicowej. Za sprawą swojego kształtu, doskonale wkomponuje się do narożnika łazienki. Uniwersalna, biała kolorystka brodzika pasuje praktycznie do każdej aranżacji przestrzeni. Powierzchnia produktu jest odporna na działanie negatywnych czynników, takich jak między innymi zabrudzenia lub bakterie. Prezentowany model wyprodukowano z akrylu, co sprawia, że długo utrzymuje temperaturę podczas kąpieli. Możliwy jest montaż brodzika poprzez wpuszczenie w posadzkę lub bezpośrednio na jej powierzchni. Produkt dostępny o wymiarach 90cm x 90cm.

Szczegóły Produktu

Dostawca:Cersanit
Kolor:Biały
Gwarancja:5 lat
Kształt:Półokrągły
Głębokość:90 cm
Szerokość:90 cm
Wysokość:4 cm
Średnica odpływu:90 mm
Syfon w komplecie:Nie
Kolekcja:Tako
Symbol producenta:S204-002

Opinie

brodzik pięciokątny cersanit tako 90x90 biały akryl s204-002

Nr kat. 100166793

629 zł/szt

Raty 20 x 0%

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

Wysyłamy w 48h

30 dni na bezpłatny zwrot

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >
JAK DOBRAĆ NAJLEPSZY BRODZIK PRYSZNICOWY?

1

KSZTAŁT I ROZMIAR

Wybór odpowiedniego kształtu brodzika: 1/4 koła, kwadrat, prostokąt, pentagonalny czy asymetryczny, często determinowany jest już dokonamy wyborem rodzaju kabiny prysznicowej czy względami technicznymi. Niektórzy z nas decydują się na zakup brodzików podpłytkowych a inni kupują brodziki bardziej praktyczne np. z siedziskiem. Szeroki wybór zarówno kształtów jak i rozwiązań technicznych zapewni każdemu z nas optymalne rozwiązanie.

2

WYSOKOŚĆ

Parametr wysokości brodzika jest niezwykle istotny przy konfigurowaniu brodzika z kabina prysznicową jak również w sytuacji, gdy nie mamy możliwości kucia w posadzce. Przy niskich kabinach profilowych lepiej wybrać brodziki nieco wyższe, pow. 14cm, dzięki czemu unikniemy konieczności pochylania głowy przy wejściu do kabiny. Ze względów praktycznych, gdy chcemy traktować brodzik również jako 'wannę' dla dzieci swoją uwagę kierujmy na głębsze i zarazem wyższe brodziki z siedziskiem. Szeroki wybór brodzików daje nam możliwość wyboru brodzików w zakresie wysokości od 0 cm (podpłytkowe) do aż 45 cm.

3

ŚREDNICA ODPŁYWU

Im większą deszczownicę posiadamy w łazience tym zapotrzebowanie na ewakuację wody jest większe. I z tym wiąże się parametr średnicy odpływu w brodziku (50mm czy 90mm). Pamiętajmy o tym parametrze szczególnie przy wyborze odpowiedniego syfonu do naszego brodzika.

4

MATERIAŁ WYKONANIA

Szeroki wybór brodzików daje nam możliwość elastycznego podejścia do aranżacji naszej łazienki. Materiał z którego wykonany jest brodzik wpływa jak najbardziej na estetykę naszej łazienki. Brodzik: akrylowy, ceramiczny, stalowy, kamienny czy konglomeratowy daje nam również możliwość zabawy kolorem, od białego po czarnego i nadawanie odpowiedniego charakteru naszej łazience.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.