brodzik kwadratowy schedline collection cameron 90x90x12 biały akryl zintegrowana podbudowa samonośna 3st.c1k-9090
Nr kat. 100156966
opis produktu
Brodzik z kolekcji CAMERON doskonale nadaje się do zastosowania w każdej łazience, ponieważ nie zajmuje za wiele miejsca. Wymiary 90 X 90 cm zapewniają komfortową przestrzeń do kąpieli, pozwalając na swobodne wykonywanie ruchów. Kwadratowy kształt kabiny pozwala na zamontowanie jej w rogu pomieszczenia, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w łazience. Popularne wymiary sprawiają, że dostępnych jest wiele kabin prysznicowych w tym rozmiarze. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Brodzik posiada gładką powierzchnię i jest łątwy do utrzymania w nienagannej czystości. Ponadto posiada niezwykle ciekawy wygląd, który nada Twojej łazience nowoczesny charakter.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Cameron |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Nie |
| Powłoka antypoślizgowa: | Nie |
| Struktura brodzika: | Gładka |
| Materiał brodzika: | Akryl |
| Dostawca: | Schedpol Sp. z o.o. |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Symbol producenta: | 3ST.C1K-9090 |
| Outlet: | Tak |
Schedpol Sp. z o.o. PRZEMYSŁOWA 2 64-400 MIĘDZYCHÓD–BIELSKO POLSKA biuro@schedpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Brodzik z kolekcji CAMERON doskonale nadaje się do zastosowania w każdej łazience, ponieważ nie zajmuje za wiele miejsca. Wymiary 90 X 90 cm zapewniają komfortową przestrzeń do kąpieli, pozwalając na swobodne wykonywanie ruchów. Kwadratowy kształt kabiny pozwala na zamontowanie jej w rogu pomieszczenia, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca w łazience. Popularne wymiary sprawiają, że dostępnych jest wiele kabin prysznicowych w tym rozmiarze. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu. Brodzik posiada gładką powierzchnię i jest łątwy do utrzymania w nienagannej czystości. Ponadto posiada niezwykle ciekawy wygląd, który nada Twojej łazience nowoczesny charakter.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | Cameron |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Nie |
| Powłoka antypoślizgowa: | Nie |
| Struktura brodzika: | Gładka |
| Materiał brodzika: | Akryl |
| Dostawca: | Schedpol Sp. z o.o. |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Głębokość: | 90 cm |
| Szerokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Symbol producenta: | 3ST.C1K-9090 |
| Outlet: | Tak |
Schedpol Sp. z o.o. PRZEMYSŁOWA 2 64-400 MIĘDZYCHÓD–BIELSKO POLSKA biuro@schedpol.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
brodzik kwadratowy schedline collection cameron 90x90x12 biały akryl zintegrowana podbudowa samonośna 3st.c1k-9090
Nr kat. 100156966
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




