brodzik kwadratowy besco igor 80x80 biały akryl bai-80
Nr kat. 100181025


opis produktu
Brodzik kwadratowy w klasycznym stylu to model BESCO IGOR BAI-80, którego długość i szerokość wynoszą 80 cm. Produkt wyposażony w siedzisko ułatwiające i poprawiające komfort użytkowania. Brodzik kwadratowy jest łatwy w montażu przy użyciu lekkiego stelażu, a także odpowiedni do łączenia z obudową tej samej serii lub do obłożenia płytkami. Ponadto brodziki nie tracą koloru, dzięki odporności na odbarwienia. Nie pozostawiają śladów zarysowań, tarcia, ani uderzeń. Co więcej, brodziki kwadratowe są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, a ich pielęgnacja jest łatwa i niewymagająca.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | IGOR |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Nie |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Struktura brodzika: | Gładka |
| Materiał brodzika: | Akryl |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 38.5 cm |
| Średnica odpływu: | 50 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 10.90 kg |
| Symbol producenta: | BAI-80 |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Brodzik kwadratowy w klasycznym stylu to model BESCO IGOR BAI-80, którego długość i szerokość wynoszą 80 cm. Produkt wyposażony w siedzisko ułatwiające i poprawiające komfort użytkowania. Brodzik kwadratowy jest łatwy w montażu przy użyciu lekkiego stelażu, a także odpowiedni do łączenia z obudową tej samej serii lub do obłożenia płytkami. Ponadto brodziki nie tracą koloru, dzięki odporności na odbarwienia. Nie pozostawiają śladów zarysowań, tarcia, ani uderzeń. Co więcej, brodziki kwadratowe są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, a ich pielęgnacja jest łatwa i niewymagająca.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | IGOR |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Nie |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Struktura brodzika: | Gładka |
| Materiał brodzika: | Akryl |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 38.5 cm |
| Średnica odpływu: | 50 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 10.90 kg |
| Symbol producenta: | BAI-80 |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
brodzik kwadratowy besco igor 80x80 biały akryl bai-80
Nr kat. 100181025
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Brodzik kwadratowy w klasycznym stylu to model BESCO IGOR BAI-80, którego długość i szerokość wynoszą 80 cm. Produkt wyposażony w siedzisko ułatwiające i poprawiające komfort użytkowania. Brodzik kwadratowy jest łatwy w montażu przy użyciu lekkiego stelażu, a także odpowiedni do łączenia z obudową tej samej serii lub do obłożenia płytkami. Ponadto brodziki nie tracą koloru, dzięki odporności na odbarwienia. Nie pozostawiają śladów zarysowań, tarcia, ani uderzeń. Co więcej, brodziki kwadratowe są wygodne i bezpieczne w użytkowaniu, a ich pielęgnacja jest łatwa i niewymagająca.
Szczegóły Produktu
| Kolekcja: | IGOR |
|---|---|
| Możliwość przycięcia brodzika: | Nie |
| Powłoka antypoślizgowa: | Tak |
| Struktura brodzika: | Gładka |
| Materiał brodzika: | Akryl |
| Dostawca: | BESCO Sp. z o.o. |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kształt: | Półokrągły |
| Głębokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 38.5 cm |
| Średnica odpływu: | 50 mm |
| Powłoka ułatwiająca czyszczenie: | Tak |
| Syfon w komplecie: | Nie |
| Dodatkowe cechy produktu: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Waga: | 10.90 kg |
| Symbol producenta: | BAI-80 |
BESCO Sp. z o.o. KOŚCIELNA 21 38-524 BESKO POLSKA info@besco.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


