szafka wisząca narożna bristol wysoka 2d 60x60x92 cm mdf lakier czarny mat cichy domyk blum
Nr kat. 100339440
opis produktu
Szafka wisząca BRISTOL NW-H92 CZA to idealny mebel do Twojego salonu. Ten produkt, o szerokości 60 cm, wysokości 92 cm i głębokości 32 cm zapewni Ci optymalne wykorzystanie przestrzeni w dowolnej pomieszczeniu. Wykonana z połączenia wysokogatunkowej płyty MDF, drewna i szkła, jest odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu czystości. Wygodne uchwyty w kolorze srebrnym dodają całości elegancji. Ponadto, dolny panel z matowym szkłem wykończeniowym ułatwia otwieranie i zamykanie szafki, a system cichego domyku zapewnia jej trwałość. Szafka BRISTOL NW-H92 CZA to polecana i stylowo zaprojektowana szafka wisząca, która sp rawdzi się w każdym domu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szafka wisząca BRISTOL NW-H92 CZA to idealny mebel do Twojego salonu. Ten produkt, o szerokości 60 cm, wysokości 92 cm i głębokości 32 cm zapewni Ci optymalne wykorzystanie przestrzeni w dowolnej pomieszczeniu. Wykonana z połączenia wysokogatunkowej płyty MDF, drewna i szkła, jest odporna na uszkodzenia i łatwa w utrzymaniu czystości. Wygodne uchwyty w kolorze srebrnym dodają całości elegancji. Ponadto, dolny panel z matowym szkłem wykończeniowym ułatwia otwieranie i zamykanie szafki, a system cichego domyku zapewnia jej trwałość. Szafka BRISTOL NW-H92 CZA to polecana i stylowo zaprojektowana szafka wisząca, która sp rawdzi się w każdym domu.
Szczegóły Produktu
| System meblowy: | Bristol lakier czarny mat |
|---|---|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Dostępne różne kolory: | Tak, w sklepie stacjonarnym |
| Rodzaj okuć: | Blum |
| Kierunek otwierania frontu: | Uniwersalny, prawy lub lewy |
| Gwarancja: | 25lat z usługą montażu Komfort |
| Dostawca: | Komfort |
| Typ produktu: | Szafka wisząca |
| Uchwyty: | Zamawiane opcjonalnie |
| Cichy domyk: | Tak |
| Materiał frontu: | MDF lakierowany |
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Głębokość: | 32 cm |
| Kolor frontu: | Czarny mat |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Kolor korpusu: | Biały |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
szafka wisząca narożna bristol wysoka 2d 60x60x92 cm mdf lakier czarny mat cichy domyk blum
Nr kat. 100339440
Idealne AGD do tej kuchni
Mogą Ci się spodobać






