blat łazienkowy senti maletto 120 cm dąb hikora
Nr kat. 100596174
opis produktu
Blat łazienkowy Senti Maletto 120 cm dąb hikora to uniwersalne i ponadczasowe rozwiązanie, które charakteryzuje się łagodnym odcieniem oraz wzornictwem inspirowanym naturą. Powyższy model dedykowany jest między innymi łazienkom w stylu skandynawskim, rustykalnym, loft, japandi oraz boho. Blat łazienkowy z kolekcji Maletto producenta Senti wykonany został z niezawodnej płyty laminowanej, która jest odporna na wilgoć oraz środki pielęgnacyjne, nie ulegając odkształceniom ani odbarwieniom. Ponadto jej odporność na uszkodzenia mechaniczne pozwala utrzymać powierzchnię w nieskazitelnym stanie przez długie lata użytkowania. Jasny odcień drewna blatu łazienkowego wprowadzi do wnętrza przytulny i ciepły odcień. Jego naturalny wygląd potęguje wzór usłojenia oraz matowe wykończenie powierzchni. Oferowany model mierzy 120 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-036 |
| Waga brutto: | 6 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Senti Maletto 120 cm dąb hikora to uniwersalne i ponadczasowe rozwiązanie, które charakteryzuje się łagodnym odcieniem oraz wzornictwem inspirowanym naturą. Powyższy model dedykowany jest między innymi łazienkom w stylu skandynawskim, rustykalnym, loft, japandi oraz boho. Blat łazienkowy z kolekcji Maletto producenta Senti wykonany został z niezawodnej płyty laminowanej, która jest odporna na wilgoć oraz środki pielęgnacyjne, nie ulegając odkształceniom ani odbarwieniom. Ponadto jej odporność na uszkodzenia mechaniczne pozwala utrzymać powierzchnię w nieskazitelnym stanie przez długie lata użytkowania. Jasny odcień drewna blatu łazienkowego wprowadzi do wnętrza przytulny i ciepły odcień. Jego naturalny wygląd potęguje wzór usłojenia oraz matowe wykończenie powierzchni. Oferowany model mierzy 120 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 45 cm głębokości. Produkt dostępny jest w sklepie Komfort także w innych rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Maletto |
| Dekor: | Dąb Hikora |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Senti |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Symbol producenta: | S1049-036 |
| Waga brutto: | 6 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA bok@komfort.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy senti maletto 120 cm dąb hikora
Nr kat. 100596174
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





