blat łazienkowy rodan 40 cm biały
Nr kat. 100551317
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 40 cm biały to model utrzymany w uniwersalnym, ponadczasowym i sterylnym odcieniu, który wnosi do wnętrza harmonię, wizualną lekkość oraz przejrzystość. Prezentowany wariant posiada matową powłokę, która chroni produkt przed zarysowaniem, odkształceniem, trwałym zabrudzeniem oraz żółknięciem. Powyższy blat łazienkowy powstał z płyty laminowanej, wyróżniając się łatwością utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Jego neutralność sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach łazienek – od minimalistycznych i skandynawskich, aż po retro i eklektyczne. Wymiary blatu łazienkowego Rodan sięgają 40 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 40 cm biały to model utrzymany w uniwersalnym, ponadczasowym i sterylnym odcieniu, który wnosi do wnętrza harmonię, wizualną lekkość oraz przejrzystość. Prezentowany wariant posiada matową powłokę, która chroni produkt przed zarysowaniem, odkształceniem, trwałym zabrudzeniem oraz żółknięciem. Powyższy blat łazienkowy powstał z płyty laminowanej, wyróżniając się łatwością utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Jego neutralność sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach łazienek – od minimalistycznych i skandynawskich, aż po retro i eklektyczne. Wymiary blatu łazienkowego Rodan sięgają 40 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości. Produkt dostępny jest także w innych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 5 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy rodan 40 cm biały
Nr kat. 100551317
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





