blat łazienkowy rodan 140 cm dąb jasny
Nr kat. 100551353
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 140 cm dąb jasny to propozycja, która stanowi doskonałą alternatywę dla naturalnego drewna, zapewniając estetyczny design, jak również funkcjonalność. Łatwy w pielęgnacji blat łazienkowy z płyty laminowanej wyróżnia się jasnym, subtelnym i naturalnym odcieniem. Zaprezentowany na jego powierzchni wzór usłojenia perfekcyjnie odzwierciedla strukturę naturalnego dębu. Dedykowany łazienkom w stylu skandynawskim, rustykalnym, nowoczesnym i wielu innym – zapewni wizualne ocieplenie przestrzeni oraz ponadczasowy styl. Kolekcja producenta Rodan powstała z płyty laminowanej odpornej na zarysowania, odkształcenia i odbarwienia. Produkt o wymiarach wynoszących 140 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości wyróżnia się łatwością utrzymania czystej powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Dekor: | Dąb Jasny |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 10 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Rodan 140 cm dąb jasny to propozycja, która stanowi doskonałą alternatywę dla naturalnego drewna, zapewniając estetyczny design, jak również funkcjonalność. Łatwy w pielęgnacji blat łazienkowy z płyty laminowanej wyróżnia się jasnym, subtelnym i naturalnym odcieniem. Zaprezentowany na jego powierzchni wzór usłojenia perfekcyjnie odzwierciedla strukturę naturalnego dębu. Dedykowany łazienkom w stylu skandynawskim, rustykalnym, nowoczesnym i wielu innym – zapewni wizualne ocieplenie przestrzeni oraz ponadczasowy styl. Kolekcja producenta Rodan powstała z płyty laminowanej odpornej na zarysowania, odkształcenia i odbarwienia. Produkt o wymiarach wynoszących 140 cm szerokości, 1.6 cm wysokości oraz 46 cm głębokości wyróżnia się łatwością utrzymania czystej powierzchni.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Pełna górna szuflada: | Nie, z wycięciem pod syfon |
| Dekor: | Dąb Jasny |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Rodan |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Waga brutto: | 10 kg |
| Produkt polski: | Tak |
Rodan Sp. z o.o. HACZÓW 100A 36-213 HACZÓW POLSKA biuro@rodanmeble.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy rodan 140 cm dąb jasny
Nr kat. 100551353
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





