blat łazienkowy krofam lov 62x47 cm czarny mat 156-0106
Nr kat. 100460593
opis produktu
Blat łazienkowy Krofam Lov 62x47 cm czarny mat 156-0106 to propozycja, która wniesie do łazienki wyrazistą kolorystykę, a także zapewni łatwość utrzymania czystości. Prezentowany blat łazienkowy w czarnym kolorze stworzy pożądany kontrast w jasnych łazienkach, a także doda charakteru neutralnym aranżacjom. Powyższy wariant posiada matowe wykończenie powierzchni. Produkt z kolekcji mebli łazienkowych Lov producenta Krofam doskonale sprawdzi się w połączeniu z pozostałymi elementami serii. Wymiary blatu łazienkowego czarnego sięgają 62 cm szerokości, 47 cm głębokości oraz 12 cm wysokości. Model objęty 2-letnią gwarancją dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wymiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Lov |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | HPL kompaktowy |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | 156-0106 |
| Waga brutto: | 7.200 kg |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Blat łazienkowy Krofam Lov 62x47 cm czarny mat 156-0106 to propozycja, która wniesie do łazienki wyrazistą kolorystykę, a także zapewni łatwość utrzymania czystości. Prezentowany blat łazienkowy w czarnym kolorze stworzy pożądany kontrast w jasnych łazienkach, a także doda charakteru neutralnym aranżacjom. Powyższy wariant posiada matowe wykończenie powierzchni. Produkt z kolekcji mebli łazienkowych Lov producenta Krofam doskonale sprawdzi się w połączeniu z pozostałymi elementami serii. Wymiary blatu łazienkowego czarnego sięgają 62 cm szerokości, 47 cm głębokości oraz 12 cm wysokości. Model objęty 2-letnią gwarancją dostępny jest w sklepie Komfort także w innych wymiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Lov |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Krofam |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 62 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Głębokość: | 47 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | HPL kompaktowy |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | 156-0106 |
| Waga brutto: | 7.200 kg |
| Outlet: | Tak |
Krosnieńskie Fabryki Mebli „KROFAM” sp z o o GEN. L.OKULICKIEGO 2 38-400 KROSNO POLSKA sprzedaz@krofam.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy krofam lov 62x47 cm czarny mat 156-0106
Nr kat. 100460593
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



