blat łazienkowy comad ocean 120x46 cm dąb olejowany 89-120
Nr kat. 100472102



opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Ocean |
| Dekor: | Dąb Olejowany |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Materiał korpusu: | MDF lakierowany |
| Symbol producenta: | 89-120 |
| Waga brutto: | 10 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Ocean |
| Dekor: | Dąb Olejowany |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Materiał korpusu: | MDF lakierowany |
| Symbol producenta: | 89-120 |
| Waga brutto: | 10 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy comad ocean 120x46 cm dąb olejowany 89-120
Nr kat. 100472102
Cena katalogowa: 406 zł/szt
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Ocean |
| Dekor: | Dąb Olejowany |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 120 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Materiał korpusu: | MDF lakierowany |
| Symbol producenta: | 89-120 |
| Waga brutto: | 10 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


