blat łazienkowy comad nova 30x40 cm oak 89-30
Nr kat. 100489203
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30.4 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | 89-30 |
| Waga brutto: | 7.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Nova |
| Dekor: | Dąb Coast Evoke |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30.4 cm |
| Wysokość: | 2.5 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor: | Jasne drewno |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Symbol producenta: | 89-30 |
| Waga brutto: | 7.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy comad nova 30x40 cm oak 89-30
Nr kat. 100489203
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






