blat łazienkowy comad dalia 80 cm kaszmirowy mat 89-80-46
Nr kat. 100528082
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 2.2 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 89-80-46 |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Dalia |
| Kolor producenta: | Kaszmirowy |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Comad |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 2.2 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał wykonania: | Płyta laminowana |
| Cechy szczególne: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
| Symbol producenta: | 89-80-46 |
| Waga brutto: | 6.500 kg |
| Produkt polski: | Tak |
COMAD DOBROPOLE 4 70-892 SZCZECIN POLSKA info@comad.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy comad dalia 80 cm kaszmirowy mat 89-80-46
Nr kat. 100528082
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






