blat łazienkowy oristo blaty uni 140x46 cm czerwony mat or00-bu-140-19
Nr kat. 100430155
opis produktu
BLAT ŁAZIENKOWY 140 ORISTO to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie elegancję, wygodę i wysoką jakość. Wykonany z MDF-u charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością. Dostępny jest w czerwonym kolorze z matowym wykończeniem, które nadaje wnętrzu wyjątkowego wyglądu. Jego wymiary to szerokość 140 cm, wysokość 1.60 cm i głębokość 46 cm. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją i może być zamawiany w innych kolorach oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Uni |
| Kolor producenta: | Ceglany |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czerwony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Symbol producenta: | OR00-BU-140-19 |
| Waga brutto: | 11.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BLAT ŁAZIENKOWY 140 ORISTO to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie elegancję, wygodę i wysoką jakość. Wykonany z MDF-u charakteryzuje się wytrzymałością i trwałością. Dostępny jest w czerwonym kolorze z matowym wykończeniem, które nadaje wnętrzu wyjątkowego wyglądu. Jego wymiary to szerokość 140 cm, wysokość 1.60 cm i głębokość 46 cm. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją i może być zamawiany w innych kolorach oraz rozmiarach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Blaty |
|---|---|
| Kolekcja: | Uni |
| Kolor producenta: | Ceglany |
| Wykończenie: | mat |
| Dostawca: | Oristo |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Szerokość: | 140 cm |
| Wysokość: | 1.6 cm |
| Głębokość: | 46 cm |
| Kolor: | Czerwony |
| Cichy domyk: | Tak |
| Szafka z blatem: | Nie |
| Materiał wykonania: | MDF |
| Cechy szczególne: |
|
| Materiał frontu: | MDF laminowany |
| Symbol producenta: | OR00-BU-140-19 |
| Waga brutto: | 11.600 kg |
| Produkt polski: | Tak |
ORiSTO sp z o.o. ORiSTO sp z o.o. GRODZICZNO MONTOWO 59 13-324 GRODZICZNO MONTOWO POLSKA sprzedaz@oristo.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
blat łazienkowy oristo blaty uni 140x46 cm czerwony mat or00-bu-140-19
Nr kat. 100430155
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




