beton architektoniczny jasnoszary 35x70 consa
Nr kat. 100155586



opis produktu
We wnętrzach industrialnych oraz loftowych doskonale odnajdzie się prezentowany GLAZURA BETON ARCHITEKTONICZNY LIGHT GREY MAT 35X70 STEINBLAU. Produkt utrzymany w szarym kolorze stanowi surową dekorację wnętrza, która stanowi doskonałą bazę dla elementów drewnianych, skórzanych i charakterystycznych dla estetyki loft. Płytka ścienna o wymiarach 35 cm szerokości oraz 70 cm długości posiada 1,5 cm grubości, dzięki czemu jej montaż odbywa się szybko i sprawnie. Matowa powierzchnia płytki podkreśla surowy charakter, a właściwości mrozoodporne pozwalają na zastosowanie płytek ściennych także w warunkach zewnętrznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Beton architektoniczny 2D |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.25 m2 |
| Dostawca: | CONSA SP.ZO.O |
| Kolekcja: | Vhct |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 70 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 35 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x75 |
| Rodzaj płytki: | Betonowe |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
CONSA SP.ZO.O UL. LOGISTYCZNA 8 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE POLSKA info@stegu.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
We wnętrzach industrialnych oraz loftowych doskonale odnajdzie się prezentowany GLAZURA BETON ARCHITEKTONICZNY LIGHT GREY MAT 35X70 STEINBLAU. Produkt utrzymany w szarym kolorze stanowi surową dekorację wnętrza, która stanowi doskonałą bazę dla elementów drewnianych, skórzanych i charakterystycznych dla estetyki loft. Płytka ścienna o wymiarach 35 cm szerokości oraz 70 cm długości posiada 1,5 cm grubości, dzięki czemu jej montaż odbywa się szybko i sprawnie. Matowa powierzchnia płytki podkreśla surowy charakter, a właściwości mrozoodporne pozwalają na zastosowanie płytek ściennych także w warunkach zewnętrznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Beton architektoniczny 2D |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.25 m2 |
| Dostawca: | CONSA SP.ZO.O |
| Kolekcja: | Vhct |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 70 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 35 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x75 |
| Rodzaj płytki: | Betonowe |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
CONSA SP.ZO.O UL. LOGISTYCZNA 8 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE POLSKA info@stegu.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
beton architektoniczny jasnoszary 35x70 consa
Nr kat. 100155586
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
We wnętrzach industrialnych oraz loftowych doskonale odnajdzie się prezentowany GLAZURA BETON ARCHITEKTONICZNY LIGHT GREY MAT 35X70 STEINBLAU. Produkt utrzymany w szarym kolorze stanowi surową dekorację wnętrza, która stanowi doskonałą bazę dla elementów drewnianych, skórzanych i charakterystycznych dla estetyki loft. Płytka ścienna o wymiarach 35 cm szerokości oraz 70 cm długości posiada 1,5 cm grubości, dzięki czemu jej montaż odbywa się szybko i sprawnie. Matowa powierzchnia płytki podkreśla surowy charakter, a właściwości mrozoodporne pozwalają na zastosowanie płytek ściennych także w warunkach zewnętrznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Beton architektoniczny 2D |
|---|---|
| Grubość płytki: | 10 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.25 m2 |
| Dostawca: | CONSA SP.ZO.O |
| Kolekcja: | Vhct |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Długość: | 70 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 35 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 30x75 |
| Rodzaj płytki: | Betonowe |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
CONSA SP.ZO.O UL. LOGISTYCZNA 8 55-040 BIELANY WROCŁAWSKIE POLSKA info@stegu.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieZdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


