Baner produktowy
Baner produktowy
BERLIN BEAR
1/4

opis produktu

Przepiękny dziecięcy dywan BERLIN BEAR dedykowany jest do pokoju chłopca. To niebieski prostokąt o wymiarach 160 x 230 cm, którego głównym motywem jest miś. Produkt tkany jest maszynowo z włókien polipropylenu z wykorzystaniem technologii Heat Set Frise. Uszlachetnienie przędzy sprawia, że produkt jest podobny do dywanu wełnianego. Dzięki specjalnemu splotowi runa, dywan BERLIN BEAR posiada wysoki, gęsty i bardzo miękki włos. Wykonanie produktu z polipropylenu wpływa zarówno na jego wysoką jakość, jak i wytrzymałość. Będzie on również odporny na zabrudzenia, a jego kolory długo zachowają swoją wyrazistość. Jest antystatyczny i hipoalergiczny.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Dziecięce
Materiał:100% Polipropylen Heat Set Frise
Gwarancja:2 lata
Kolor:Niebieskie
Wysokość runa:12 mm
Waga całkowita:2500 g/m2
Wzór:
  • Dla chłopca
  • Miś
Dostępny tylko w Komfort:TAK
Rozmiar:1.60 x 2.30 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:Do pokoju dziecięcego
Bestseller:Tak
Ogrzewanie podłogowe:Tak
Wyprzedaż:Tak

Opinie

berlin bear

Nr kat. 100204951

599 zł/szt

Raty 20 x 0%

Dostawa za 1zł przy zakupach za minimum 250 zł

1 szt.

227Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.