bateria wannowa ścienna valvex decor chrom połysk 2420620
Nr kat. 100345699


opis produktu
Bateria wannowa ścienna Decor 2420620 firmy Valvex to produkt, który zapewni Ci luksus i piękno nowoczesnego wnętrza. Bateria jest wykonana z mosiądzu, co zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Ma okrągłą wylewkę o długości 16,6 cm i głębokości 18 cm. Wylewka jest ruchoma, dzięki czemu możesz dostosować jej położenie do swoich potrzeb. Bateria posiada również zestaw prysznicowy z trzema strumieniami wody. Bateria Decor 2420620 to doskonały wybór dla osób, które poszukują produktu o eleganckim i nowoczesnym designie. Bateria wannowa Decor zapewnia trwałość dzięki 5-letniej gwarancji i sprawia, że wnętrze Twojej łazienki pozostaje piękne i zmysłowe.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Valvex |
|---|---|
| Kolekcja: | decor |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2420620 |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 29,2 X 23,3 X 7,5 CM |
| Waga brutto: | 1.714 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi


opis produktu
Bateria wannowa ścienna Decor 2420620 firmy Valvex to produkt, który zapewni Ci luksus i piękno nowoczesnego wnętrza. Bateria jest wykonana z mosiądzu, co zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Ma okrągłą wylewkę o długości 16,6 cm i głębokości 18 cm. Wylewka jest ruchoma, dzięki czemu możesz dostosować jej położenie do swoich potrzeb. Bateria posiada również zestaw prysznicowy z trzema strumieniami wody. Bateria Decor 2420620 to doskonały wybór dla osób, które poszukują produktu o eleganckim i nowoczesnym designie. Bateria wannowa Decor zapewnia trwałość dzięki 5-letniej gwarancji i sprawia, że wnętrze Twojej łazienki pozostaje piękne i zmysłowe.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Valvex |
|---|---|
| Kolekcja: | decor |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2420620 |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 29,2 X 23,3 X 7,5 CM |
| Waga brutto: | 1.714 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa ścienna valvex decor chrom połysk 2420620
Nr kat. 100345699
Cena katalogowa: 589,29 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 589,29 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria wannowa ścienna Decor 2420620 firmy Valvex to produkt, który zapewni Ci luksus i piękno nowoczesnego wnętrza. Bateria jest wykonana z mosiądzu, co zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Ma okrągłą wylewkę o długości 16,6 cm i głębokości 18 cm. Wylewka jest ruchoma, dzięki czemu możesz dostosować jej położenie do swoich potrzeb. Bateria posiada również zestaw prysznicowy z trzema strumieniami wody. Bateria Decor 2420620 to doskonały wybór dla osób, które poszukują produktu o eleganckim i nowoczesnym designie. Bateria wannowa Decor zapewnia trwałość dzięki 5-letniej gwarancji i sprawia, że wnętrze Twojej łazienki pozostaje piękne i zmysłowe.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Valvex |
|---|---|
| Kolekcja: | decor |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria wannowa ścienna |
| Miejsce montażu: | Ścienna |
| Rodzaj wylewki: | Ruchoma |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | 2420620 |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Gwarancja: | 25 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 29,2 X 23,3 X 7,5 CM |
| Waga brutto: | 1.714 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA |
VALVEX SPÓŁKA AKCYJNA NAD SKAWĄ 2 34-240 JORDANÓW POLSKA valvex@valvex.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


