bateria wannowa deante silia 4-otworowa złoty szczotkowany bqs_r14m
Nr kat. 100406258



opis produktu
Bateria wannowa 4-otworowa Silia oparta jest na kształcie wygiętej w łuki rury, przez co produkty są opływowe i zaokrąglone. Wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w modnym, szczotkowanym złocie. Bateria wyposażona jest w ruchomy, silikonowy aerator, natomiast słuchawka w system Anti - Calc. Dzięki czemu utrzymanie produktu w czystości nie stanowi większego problemu. Mechaniczny, ceramiczny przełącznik funkcji typu Clik pozwala na łatwą zmianę źródła wody w każdej sytuacji.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria nawannowa |
| Miejsce montażu: | Na wannie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | BQS_R14M |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 4-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50,5 X 31 X 10 CM |
| Waga brutto: | 3.750 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Bateria wannowa 4-otworowa Silia oparta jest na kształcie wygiętej w łuki rury, przez co produkty są opływowe i zaokrąglone. Wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w modnym, szczotkowanym złocie. Bateria wyposażona jest w ruchomy, silikonowy aerator, natomiast słuchawka w system Anti - Calc. Dzięki czemu utrzymanie produktu w czystości nie stanowi większego problemu. Mechaniczny, ceramiczny przełącznik funkcji typu Clik pozwala na łatwą zmianę źródła wody w każdej sytuacji.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria nawannowa |
| Miejsce montażu: | Na wannie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | BQS_R14M |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 4-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50,5 X 31 X 10 CM |
| Waga brutto: | 3.750 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria wannowa deante silia 4-otworowa złoty szczotkowany bqs_r14m
Nr kat. 100406258
Cena katalogowa: 2 529 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 2 529 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria wannowa 4-otworowa Silia oparta jest na kształcie wygiętej w łuki rury, przez co produkty są opływowe i zaokrąglone. Wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w modnym, szczotkowanym złocie. Bateria wyposażona jest w ruchomy, silikonowy aerator, natomiast słuchawka w system Anti - Calc. Dzięki czemu utrzymanie produktu w czystości nie stanowi większego problemu. Mechaniczny, ceramiczny przełącznik funkcji typu Clik pozwala na łatwą zmianę źródła wody w każdej sytuacji.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Silia |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Typ produktu: | Bateria nawannowa |
| Miejsce montażu: | Na wannie |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Perlator antykamienny: | Tak |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Bateria termostatyczna: | Nie |
| Ilość funkcji: | 1-funkcyjna |
| Kształt słuchawki prysznicowej: | Cylindryczny |
| Kod producenta: | BQS_R14M |
| Wąż antyskrętny: | Tak |
| Rodzaj przełącznika funkcji: | Mechaniczny |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Bateria z zest. prysznicowym: | Tak |
| Typ baterii wannowej: | 4-otworowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 50,5 X 31 X 10 CM |
| Waga brutto: | 3.750 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Dostawca: | Deante Design Studio |
Deante Sp. z o.o. Deante Sp. z o.o. UL. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


