bateria umywalkowa nablatowa deante tubo chrom połysk but_020k
Nr kat. 100410756



opis produktu
Wysoka bateria Tubo przeznaczona jest do umywalek wolnostojących. Wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w ponadczasowym chromie. Produkt wyposażony jest aerator napowietrzający strumień, który znacznie ogranicza zużycie wody. Klasyczny kształt baterii idealnie odnajdzie się zarówno w małych łazienkach, jak i w przestronnych salonach kąpielowych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | BUT_020K |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 40,5 X 21,5 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.740 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Wysoka bateria Tubo przeznaczona jest do umywalek wolnostojących. Wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w ponadczasowym chromie. Produkt wyposażony jest aerator napowietrzający strumień, który znacznie ogranicza zużycie wody. Klasyczny kształt baterii idealnie odnajdzie się zarówno w małych łazienkach, jak i w przestronnych salonach kąpielowych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | BUT_020K |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 40,5 X 21,5 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.740 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa nablatowa deante tubo chrom połysk but_020k
Nr kat. 100410756
Cena katalogowa: 439 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 439 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Wysoka bateria Tubo przeznaczona jest do umywalek wolnostojących. Wykonana została z wysokogatunkowego mosiądzu i wykończona w ponadczasowym chromie. Produkt wyposażony jest aerator napowietrzający strumień, który znacznie ogranicza zużycie wody. Klasyczny kształt baterii idealnie odnajdzie się zarówno w małych łazienkach, jak i w przestronnych salonach kąpielowych.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Tubo |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | BUT_020K |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 40,5 X 21,5 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.740 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


