bateria umywalkowa nablatowa deante jaśmin chrom bgj_020k
Nr kat. 100425641
opis produktu
Stojąca bateria umywalkowa z podwyższonym korpusem z kolekcji Jasmin to elegancka propozycja łącząca delikatne kształty z tradycyjnymi formami i szczyptą nowoczesności. Bateria o podwyższonym korpusie z wygodnym, ruchomym aeratorem świetnie prezentować się będzie w zestawieniu z modnymi umywalkami nablatowymi. Jej klasyczne wykończenie w błyszczącym chromie sprawia, że model ten sprawdzi się w szeregu współczesnych aranżacji. Kolekcja Jasmin to linia nowoczesnych baterii łazienkowych pozbawionych ostrych krawędzi, rogów i kątów. Jej organiczne kształty będą idealną bazą do stworzenia domowej, a przy tym stylowej oazy spokoju. Jeśli szukasz subtelnej kolekcji armatury do swojego salonu kąpielowego, Jasmin będzie doskonałym wyborem.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Kolekcja: | Jasmin |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Kod producenta: | BGJ_020K |
| Waga brutto: | 1.740 kg |
| Outlet: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Stojąca bateria umywalkowa z podwyższonym korpusem z kolekcji Jasmin to elegancka propozycja łącząca delikatne kształty z tradycyjnymi formami i szczyptą nowoczesności. Bateria o podwyższonym korpusie z wygodnym, ruchomym aeratorem świetnie prezentować się będzie w zestawieniu z modnymi umywalkami nablatowymi. Jej klasyczne wykończenie w błyszczącym chromie sprawia, że model ten sprawdzi się w szeregu współczesnych aranżacji. Kolekcja Jasmin to linia nowoczesnych baterii łazienkowych pozbawionych ostrych krawędzi, rogów i kątów. Jej organiczne kształty będą idealną bazą do stworzenia domowej, a przy tym stylowej oazy spokoju. Jeśli szukasz subtelnej kolekcji armatury do swojego salonu kąpielowego, Jasmin będzie doskonałym wyborem.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Marka: | Deante |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Wykończenie powłoki: | Chromowany |
| Technologia koloru: | Galwanizacja |
| Kolekcja: | Jasmin |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Dostawca: | DEANTE |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa nablatowa |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Kolor: | Chrom |
| Kod producenta: | BGJ_020K |
| Waga brutto: | 1.740 kg |
| Outlet: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa nablatowa deante jaśmin chrom bgj_020k
Nr kat. 100425641
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie






