bateria umywalkowa podtynkowa excellent pi złoty szczotkowany arex.1214gb
Nr kat. 100458521
opis produktu
BATERIA UMYWALKOWA PODTYNKOWA EXCELLENT PI ZŁOTY SZCZOTKOWANY AREX.1214GB idealnie pasować będzie do twojej łazienki. Produkt pasuje do wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Jego szczotkowany, złoty kolor przykuwa uwagę i stworzy estetyczny kontrast z resztą łazienki - szczególnie jeśli reszta armatury będzie skompletowana z całej kolekcji PI. Bateria jest typu jednouchwytowego, więc jest prosta i wygodna w użytkowaniu. Przeznaczona jest do montażu podtynkowego. Co ciekawe, posiada niezwykłą funkcję ekologiczną jaką jest aerator napowietrzający, dzięki któremu można oszczędzić aż do 50% wody. Gwarancja na produkt to 10 lat, którą dostarcza producent Excellent. Dzięki renomowanej marce możesz być pewny, że kupujesz produkt wieloletni i bardzo dobry jakościowo. Bateria umywalkowa podtynkowa PI posiada prosty, lecz niezwykle luksusowy wygląd, który będzie cię zachwycać każdego kolejnego dnia użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | pi |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa podtynkowa |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.1214GB |
| Waga brutto: | 1.500 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BATERIA UMYWALKOWA PODTYNKOWA EXCELLENT PI ZŁOTY SZCZOTKOWANY AREX.1214GB idealnie pasować będzie do twojej łazienki. Produkt pasuje do wnętrz zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Jego szczotkowany, złoty kolor przykuwa uwagę i stworzy estetyczny kontrast z resztą łazienki - szczególnie jeśli reszta armatury będzie skompletowana z całej kolekcji PI. Bateria jest typu jednouchwytowego, więc jest prosta i wygodna w użytkowaniu. Przeznaczona jest do montażu podtynkowego. Co ciekawe, posiada niezwykłą funkcję ekologiczną jaką jest aerator napowietrzający, dzięki któremu można oszczędzić aż do 50% wody. Gwarancja na produkt to 10 lat, którą dostarcza producent Excellent. Dzięki renomowanej marce możesz być pewny, że kupujesz produkt wieloletni i bardzo dobry jakościowo. Bateria umywalkowa podtynkowa PI posiada prosty, lecz niezwykle luksusowy wygląd, który będzie cię zachwycać każdego kolejnego dnia użytkowania.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | pi |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa podtynkowa |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.1214GB |
| Waga brutto: | 1.500 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa podtynkowa excellent pi złoty szczotkowany arex.1214gb
Nr kat. 100458521
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





