bateria umywalkowa podtynkowa excellent clever 2.0 złoty szczotkowany arex.4115gb
Nr kat. 100434943
opis produktu
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Excellent Clever 2.0 Złoty Szczotkowany Arex.4115gb to nowoczesny produkt doskonale łączący elegancję z funkcjonalnością, jej minimalistyczny design świetnie komponuje się z umywalkami nablatowymi, dodając łazience stylowego wyrazu. Model baterii wyposażony jest w stałą wylewkę oraz pojedynczy uchwyt w formie dźwigni z mieszaczem z praktycznym piórem, które pozwala na precyzyjne ustawienie strumienia i temperatury wody. Wysoka jakość wykonania z trwałych materiałów gwarantuje niezawodność oraz wytrzymałość produktu, jego wykończenie w eleganckim kolorze szczotkowanego złota wprowadza do wnętrza ekskluzywny akcent.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | Clever 2.0 |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa podtynkowa |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.4115GB |
| Waga brutto: | 2.300 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Bateria Umywalkowa Podtynkowa Excellent Clever 2.0 Złoty Szczotkowany Arex.4115gb to nowoczesny produkt doskonale łączący elegancję z funkcjonalnością, jej minimalistyczny design świetnie komponuje się z umywalkami nablatowymi, dodając łazience stylowego wyrazu. Model baterii wyposażony jest w stałą wylewkę oraz pojedynczy uchwyt w formie dźwigni z mieszaczem z praktycznym piórem, które pozwala na precyzyjne ustawienie strumienia i temperatury wody. Wysoka jakość wykonania z trwałych materiałów gwarantuje niezawodność oraz wytrzymałość produktu, jego wykończenie w eleganckim kolorze szczotkowanego złota wprowadza do wnętrza ekskluzywny akcent.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Podtynkowa |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | Clever 2.0 |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa podtynkowa |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.4115GB |
| Waga brutto: | 2.300 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa podtynkowa excellent clever 2.0 złoty szczotkowany arex.4115gb
Nr kat. 100434943
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




