bateria umywalkowa laveo pretto czarny bao_722d
Nr kat. 100199122



opis produktu
Wykończenie powierzchni w czarnym kolorze o matowej strukturze doskonale sprawdza się w nowoczesnych stylach aranżacyjnych łazienek. Dlatego doskonałym wyborem do uzupełnienia tego typu pomieszczeń jest BATERIA UMYWALKOWA LAVEO PRETTO. Wyposażona w funkcję ECO oraz nowoczesny aerator NEOPERL, ograniczający codzienne zużycie wody przy zachowaniu pełnego komfortu użytkowania. Posiada ergonomiczne pokrętło, które odpowiada za regulację ciśnienia i temperatury wody. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na zabrudzenia, osadzanie się kamienia i innych czynników zewnętrznych. Jego instalacja na umywalce jest niezwykle prosta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pretto |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BAO_722D |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 23 X 20 X 10 CM |
| Waga brutto: | 1.229 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi



opis produktu
Wykończenie powierzchni w czarnym kolorze o matowej strukturze doskonale sprawdza się w nowoczesnych stylach aranżacyjnych łazienek. Dlatego doskonałym wyborem do uzupełnienia tego typu pomieszczeń jest BATERIA UMYWALKOWA LAVEO PRETTO. Wyposażona w funkcję ECO oraz nowoczesny aerator NEOPERL, ograniczający codzienne zużycie wody przy zachowaniu pełnego komfortu użytkowania. Posiada ergonomiczne pokrętło, które odpowiada za regulację ciśnienia i temperatury wody. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na zabrudzenia, osadzanie się kamienia i innych czynników zewnętrznych. Jego instalacja na umywalce jest niezwykle prosta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pretto |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BAO_722D |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 23 X 20 X 10 CM |
| Waga brutto: | 1.229 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa laveo pretto czarny bao_722d
Nr kat. 100199122
Cena katalogowa: 564 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 564 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Wykończenie powierzchni w czarnym kolorze o matowej strukturze doskonale sprawdza się w nowoczesnych stylach aranżacyjnych łazienek. Dlatego doskonałym wyborem do uzupełnienia tego typu pomieszczeń jest BATERIA UMYWALKOWA LAVEO PRETTO. Wyposażona w funkcję ECO oraz nowoczesny aerator NEOPERL, ograniczający codzienne zużycie wody przy zachowaniu pełnego komfortu użytkowania. Posiada ergonomiczne pokrętło, które odpowiada za regulację ciśnienia i temperatury wody. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością oraz odpornością na zabrudzenia, osadzanie się kamienia i innych czynników zewnętrznych. Jego instalacja na umywalce jest niezwykle prosta.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pretto |
| Kolor: | Czarny |
| Wykończenie powłoki: | Mat |
| Technologia koloru: | Malowanie proszkowe |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BAO_722D |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 23 X 20 X 10 CM |
| Waga brutto: | 1.229 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


