bateria umywalkowa laveo pola złoty szczotkowany bap_g22b
Nr kat. 100506215
opis produktu
Bateria umywalkowa Laveo Pola złoty szczotkowany bap_g22b to propozycja, której cechą charakterystyczną jest wyrazista linia oraz elegancka kolorystyka. Powyższa bateria montowana na umywalce posiada złoty odcień, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach glamour, nowoczesnych i utrzymanych w atmosferze luksusu. Jednouchwytowy model posiada szczotkowane wykończenie powierzchni. Bateria umywalkowa ze stałą wylewką występuje w komplecie z korkiem typu klik-klak. Wymiary prezentowanego wariantu sięgają 16,7 cm wysokości oraz 16 cm głębokości. Modele baterii umywalkowych z kolekcji Pola producenta Laveo objęte są 8-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pola |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BAP_G22B |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 21 X 17 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.417 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Bateria umywalkowa Laveo Pola złoty szczotkowany bap_g22b to propozycja, której cechą charakterystyczną jest wyrazista linia oraz elegancka kolorystyka. Powyższa bateria montowana na umywalce posiada złoty odcień, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach glamour, nowoczesnych i utrzymanych w atmosferze luksusu. Jednouchwytowy model posiada szczotkowane wykończenie powierzchni. Bateria umywalkowa ze stałą wylewką występuje w komplecie z korkiem typu klik-klak. Wymiary prezentowanego wariantu sięgają 16,7 cm wysokości oraz 16 cm głębokości. Modele baterii umywalkowych z kolekcji Pola producenta Laveo objęte są 8-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pola |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BAP_G22B |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 21 X 17 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.417 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa laveo pola złoty szczotkowany bap_g22b
Nr kat. 100506215
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419 zł/szt-14%
Cena katalogowa: 610 zł/szt
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 419 zł/szt-14%
Cena katalogowa: 610 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria umywalkowa Laveo Pola złoty szczotkowany bap_g22b to propozycja, której cechą charakterystyczną jest wyrazista linia oraz elegancka kolorystyka. Powyższa bateria montowana na umywalce posiada złoty odcień, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach glamour, nowoczesnych i utrzymanych w atmosferze luksusu. Jednouchwytowy model posiada szczotkowane wykończenie powierzchni. Bateria umywalkowa ze stałą wylewką występuje w komplecie z korkiem typu klik-klak. Wymiary prezentowanego wariantu sięgają 16,7 cm wysokości oraz 16 cm głębokości. Modele baterii umywalkowych z kolekcji Pola producenta Laveo objęte są 8-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Laveo |
|---|---|
| Kolekcja: | pola |
| Kolor: | Złoty |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | PVD |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Korek |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BAP_G22B |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| System zamykania korka: | Klik-klak |
| Gwarancja: | 8 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 21 X 17 X 7 CM |
| Waga brutto: | 1.417 kg |
| Dostawca: | Laveo |
Kuchinox Sp. z o.o. Kuchinox Sp. z o.o. AL. T. KOŚCIUSZKI 3 90-418 ŁÓDŹ POLSKA serwis@kuchinox.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


