bateria umywalkowa excellent pi złoty szczotkowany arex.1201gb
Nr kat. 100458519
opis produktu
BATERIA UMYWALKOWA EXCELLENT PI ZŁOTY SZCZOTKOWANY AREX.1201GB posiada prosty design i luksusowy kolor, dzięki czemu wygląda niezwykle estetycznie. Złota armatura łazienkowa prezentuje się elegancko w każdej nowoczesnej łazience, zarówno minimalistycznej, jak i maksymalistycznej. Produkt posiada ekologiczną funkcję w postaci aeratora napowietrzającego, który pomaga zmniejszyć zużycie wody, co jest świetną opcją dla środowiska i twojego portfela. Bateria przeznaczona jest do montażu bezpośrednio na umywalce oraz posiada jeden uchwyt regulujący temperaturę i ciśnienie wody. Bateria umywalkowa PI od marki Excellent posiada aż 10 lat gwarancji. Jest produktem wytrzymałym, odpornym na zarysowania oraz na codzienne użytkowanie przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | pi |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.1201GB |
| Waga brutto: | 1.130 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
BATERIA UMYWALKOWA EXCELLENT PI ZŁOTY SZCZOTKOWANY AREX.1201GB posiada prosty design i luksusowy kolor, dzięki czemu wygląda niezwykle estetycznie. Złota armatura łazienkowa prezentuje się elegancko w każdej nowoczesnej łazience, zarówno minimalistycznej, jak i maksymalistycznej. Produkt posiada ekologiczną funkcję w postaci aeratora napowietrzającego, który pomaga zmniejszyć zużycie wody, co jest świetną opcją dla środowiska i twojego portfela. Bateria przeznaczona jest do montażu bezpośrednio na umywalce oraz posiada jeden uchwyt regulujący temperaturę i ciśnienie wody. Bateria umywalkowa PI od marki Excellent posiada aż 10 lat gwarancji. Jest produktem wytrzymałym, odpornym na zarysowania oraz na codzienne użytkowanie przez wiele lat.
Szczegóły Produktu
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
|---|---|
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Marka: | Excellent |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Kolekcja: | pi |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Dostawca: | EXCELLENT S.A. |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Złoty |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | AREX.1201GB |
| Waga brutto: | 1.130 kg |
EXCELLENT S.A. PODŁĘŻE 662 32-003 KRAKÓW POLSKA bok@excellent.com.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa excellent pi złoty szczotkowany arex.1201gb
Nr kat. 100458519
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




