bateria umywalkowa deante blur titanium bql_d20m
Nr kat. 100526083











opis produktu
Bateria umywalkowa Blur wykonana jest z wysokiej jakości mosiądzu, który zapewnia trwałość oraz odporność na korozję, gwarantując długą żywotność. Zintegrowany aerator optymalizuje przepływ wody, jednocześnie zmniejszając jej zużycie. W zestawie znajdują się wężyki przyłączeniowe oraz tuleja montażowa, co sprawia, że instalacja jest szybka i bezproblemowa. Wykończenie w eleganckim kolorze titanium nadaje baterii nowoczesny, wyrafinowany wygląd.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Blur |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQL_D20M |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 30,5 X 20 X 6 CM |
| Waga brutto: | 1.231 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
| Nowość: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi











opis produktu
Bateria umywalkowa Blur wykonana jest z wysokiej jakości mosiądzu, który zapewnia trwałość oraz odporność na korozję, gwarantując długą żywotność. Zintegrowany aerator optymalizuje przepływ wody, jednocześnie zmniejszając jej zużycie. W zestawie znajdują się wężyki przyłączeniowe oraz tuleja montażowa, co sprawia, że instalacja jest szybka i bezproblemowa. Wykończenie w eleganckim kolorze titanium nadaje baterii nowoczesny, wyrafinowany wygląd.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Blur |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQL_D20M |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 30,5 X 20 X 6 CM |
| Waga brutto: | 1.231 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
| Nowość: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa deante blur titanium bql_d20m
Nr kat. 100526083
Cena katalogowa: 389 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 389 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Bateria umywalkowa Blur wykonana jest z wysokiej jakości mosiądzu, który zapewnia trwałość oraz odporność na korozję, gwarantując długą żywotność. Zintegrowany aerator optymalizuje przepływ wody, jednocześnie zmniejszając jej zużycie. W zestawie znajdują się wężyki przyłączeniowe oraz tuleja montażowa, co sprawia, że instalacja jest szybka i bezproblemowa. Wykończenie w eleganckim kolorze titanium nadaje baterii nowoczesny, wyrafinowany wygląd.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Deante |
|---|---|
| Kolekcja: | Blur |
| Kolor: | Titanium |
| Wykończenie powłoki: | Szczotkowany |
| Technologia koloru: | Electroplating |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Wyposażenie dodatkowe: | Wężyki przyłączeniowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Kod producenta: | BQL_D20M |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
| Materiał wykonania: | Mosiądz |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Wymiar opakowania [cm]: | 30,5 X 20 X 6 CM |
| Waga brutto: | 1.231 kg |
| Dostawca: | DEANTE |
| Nowość: | Tak |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


