bateria umywalkowa cersanit cari
Nr kat. 100171811




opis produktu
Nowoczesna, lekko pochylona bateria CARI ze stałą wylewką i chromowaniem zabezpieczającym przed zarysowaniami i ścieraniem. Precyzyjną kontrolę parametrów strumienia zapewnia niezawodna ceramiczna głowica. Bateria została wyposażona również w perlator Cersanit Air, który napowietrza wypływającą wodę. Produkt objęty jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Cari |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | S951-040 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Waga brutto: | 1.500 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Nowoczesna, lekko pochylona bateria CARI ze stałą wylewką i chromowaniem zabezpieczającym przed zarysowaniami i ścieraniem. Precyzyjną kontrolę parametrów strumienia zapewnia niezawodna ceramiczna głowica. Bateria została wyposażona również w perlator Cersanit Air, który napowietrza wypływającą wodę. Produkt objęty jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Cari |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | S951-040 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Waga brutto: | 1.500 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
bateria umywalkowa cersanit cari
Nr kat. 100171811
Cena katalogowa: 251,01 zł/szt
1 szt.
Cena katalogowa: 251,01 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Nowoczesna, lekko pochylona bateria CARI ze stałą wylewką i chromowaniem zabezpieczającym przed zarysowaniami i ścieraniem. Precyzyjną kontrolę parametrów strumienia zapewnia niezawodna ceramiczna głowica. Bateria została wyposażona również w perlator Cersanit Air, który napowietrza wypływającą wodę. Produkt objęty jest 7-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Marka: | Cersanit |
|---|---|
| Kolekcja: | Cari |
| Kolor: | Chrom |
| Wykończenie powłoki: | Połysk |
| Typ produktu: | Bateria umywalkowa stojąca |
| Miejsce montażu: | Na umywalce |
| Typ baterii umywalkowej: | Jednouchwytowa |
| Rodzaj wylewki: | Stała |
| Styl: | Klasyczny |
| Kod producenta: | S951-040 |
| Gwarancja: | 7 lat |
| Waga brutto: | 1.500 kg |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieWybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


