wykładzina dywanowa art fusion grafitowy 4m
Nr kat. 100263276
opis produktu
ART FUSION GRAFITOWY to pętelkowa wykładzina dywanowa. Produkt ma szary kolor i charakteryzuje się wysokością runa 4.4 mm. Jej dostępna szerokość to 4 m, a grubość wynosi 7 mm. Dzięki swoim właściwościom jest odpowiednia do wnętrz biurowych oraz hotelowych. Wykładzina jest wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego materiału. Wyróżnia się antystatycznością i jest odporna na promienie UV. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza trudnopalności i klasie użytkowej obiektowej o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina ART FUSION GRAFITOWY może być układana na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Jest to produkt wytrzymały oraz estetyczny.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 7 mm |
| Miękkość: | Dobra |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 780 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
ART FUSION GRAFITOWY to pętelkowa wykładzina dywanowa. Produkt ma szary kolor i charakteryzuje się wysokością runa 4.4 mm. Jej dostępna szerokość to 4 m, a grubość wynosi 7 mm. Dzięki swoim właściwościom jest odpowiednia do wnętrz biurowych oraz hotelowych. Wykładzina jest wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego materiału. Wyróżnia się antystatycznością i jest odporna na promienie UV. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza trudnopalności i klasie użytkowej obiektowej o średnim natężeniu ruchu. Wykładzina ART FUSION GRAFITOWY może być układana na podłożu z ogrzewaniem podłogowym. Jest to produkt wytrzymały oraz estetyczny.
Szczegóły Produktu
| Przeznaczenie wykładziny: |
|
|---|---|
| Odporność UV: | Tak |
| Opór cieplny: | 0.100 m² K/W |
| Rodzaj wykładziny: | Obiektowe |
| Kolor: | Szare |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Klasa użytkowa : | 32-Obiektowa-średnie natężenie |
| Typ: | Pętelkowa |
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Grubość: | 7 mm |
| Miękkość: | Dobra |
| Materiał: | 100% Poliamid |
| Waga runa : | 780 g/m2 |
| Wysokość runa : | 4.4 mm |
| Odporność na UV: | Tak |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
BV ITC Co KANEGEMSTRAAT 15 8700 TIELT BELGIA hello@itc-carpets.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wykładzina dywanowa art fusion grafitowy 4m
Nr kat. 100263276
Połącz podłogi i ściany w jedną, spójną całość
Pamiętaj o



