leftImage
150 zł za każdy 1000 zł
na wszystkie kategorie. Rabat naliczany od razu. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE DEANTE

129 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Deante zestaw prysznicowy

Deante to jeden z czołowych polskich producentów armatury łazienkowej i kuchennej. Jest to w 100% polska firma, która na globalnym rynku działa już od ponad 3 dekad. W tym czasie firma Deante zdobyła zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach na całym świecie. Istotną część oferty tego producenta stanowią zestawy prysznicowe Deante i inne elementy wyposażenia strefy natryskowej w łazience.

Producent ten oferuje zarówno zestawy prysznicowe składające się ze słuchawki z wężem i drążka prysznicowego, jak i całe systemu natryskowe. W skład takiego systemu natryskowego może wchodzić dodatkowo bateria prysznicowa oraz deszczownica. To, jaki zestaw prysznicowy Deante wybrać, uzależnione jest oczywiście od Waszych potrzeb i tego, czy planujecie stworzenie strefy natryskowej w kabinie, czy nad wanną.

Łącznie, w kategorii zestawy prysznicowe Deante znajdziecie kilkadziesiąt różnych produktów z najnowszych kolekcji tej polskiej marki. Są to zestawy prysznicowe inspirowane różnymi, modnymi aktualnie trendami wnętrzarskimi. Do zapoznania się z naszą ofertą zachęcamy więc niezależnie od tego, czy planujecie elegancką klasyczną łazienkę, minimalistyczne wnętrze skandynawskie czy surową aranżację loftową.

Zestaw natryskowy Deante – dlaczego warto?

  • Deante to polski producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży projektowania i produkcji wyposażenia łazienek. Firma ta może poszczycić się już ponad 30 milionami sprzedanych produktów. Armatura Deante zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale również w kilkudziesięciu innych krajach na całym świecie.
  • Produkty Deante, w tym zestawy natryskowe zdobyły szereg branżowych nagród i wyróżnień. Wiele z tych nagród dotyczyło unikalnego designu produktów tej marki.
  • W naszym sklepie znajdziecie szeroką gamę zestawów prysznicowych Deante inspirowanych różnymi wnętrzarskimi stylami i trendami. W zależności od tego, jaki zestaw natryskowy Deante wybierzecie, możecie wykorzystać go zarówno we wnętrzu nowoczesnych, jak i w łazience klasycznej. Producent ten oferuje także zestawy prysznicowe inspirowane stylem industrialnym, loftowym czy skandynawskim minimalizmem.
  • Duża różnorodność zestawów prysznicowych Deante dotyczy nie tylko stylu, ale również kolorystyki. Oprócz klasycznych baterii prysznicowych w kolorze srebrnym producent ten oferuje również zestawy prysznicowe czarne, białe i złote.
  • W katalogu Deante znajdziecie zestawy natryskowe wyposażone w różne przydatne na co dzień dodatkowe funkcje. Są to na przykład węże prysznicowe z systemem antyskrętnym czy słuchawki z funkcją deszczownicy.
  • Wybrane zestawy natryskowe Deante wyposażone są również w baterię termostatyczną. To nowoczesne rozwiązania pozwala na błyskawiczne ustawienie optymalnej temperatury kąpieli. Termostat poprawia nie tylko komfort kąpieli, ale również w znacznym stopniu zmniejsza ilość wody zużywanej w trakcie korzystania z natrysku. Jest to więc rozwiązanie nie tylko proekologiczne, ale również ekonomiczne.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.