leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE MIEDZIANE

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Zestaw prysznicowy miedziany

Zestaw prysznicowy miedziany może być eleganckim i przyciągającym wzrok dodatkiem do łazienek inspirowanych różnymi wnętrzarskimi trendami. Trwająca już od kilku sezonów popularność armatury w kolorze miedzi sprawiła, że miedzianych zestawów prysznicowych nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu online. W kategorii zestawy prysznicowe miedziane znajdziecie kilkanaście różnych modeli baterii w tym kolorze. Są to modele wyselekcjonowane z najnowszych katalogów czołowych polskich i zagranicznych producentów wyposażenia łazienek. W stałej sprzedaży mamy między innymi polskie zestawy prysznicowe miedziane Omnires, Laveo czy Valvex. Natomiast międzynarodowe marki reprezentują w tej kategorii miedziane zestawy prysznicowe Strohm Teka. Jeśli w swojej aranżacji postawiliście na miedziane dodatki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.Miedziany zestaw prysznicowy – aranżacje

W jakich łazienkach można wykorzystać miedziany zestaw prysznicowy? Do jakiego stylu architektonicznego będzie pasować armatura w tym kolorze? Miedź we wnętrzach jest jednym z najgorętszych aranżacyjnych trendów ostatnich sezonów. Akcenty w tym kolorze pojawiają się coraz częściej w aranżacjach salonów czy kuchni. Trend ten nie ominął także łazienek, w których możecie wykorzystać miedziany zestaw prysznicowy lub baterie umywalkowe w tym kolorze. Przykładowe aranżacje, w przypadku których możecie sięgnąć po miedziany zestaw prysznicowy to:  • Łazienki w stylu industrialnym – armatura w kolorze miedzi, w tym zestawy prysznicowe miedziane są bardzo często wykorzystywane w łazienkach inspirowanych surowym stylem industrialnym. Zestaw prysznicowy w tym kolorze będzie świetnie kontrastował na przykład z płytkami ściennymi imitującymi architektoniczny beton.
  • Łazienki skandynawskie – łazienki inspirowane tym trendem kojarzą się najczęściej z wnętrzami, w których dominuje biel i jasne odcienie szarości uzupełnione kilkoma niewielkimi akcentami w kolorze czarnym. Taka łazienka może się czasem wydawać nieco zbyt monotonna i pozbawiona wyrazu. Baterie łazienkowe w kolorze miedzianym, w tym miedziane zestawy prysznicowe to często bardzo prosty sposób na wizualne ożywienie takiej aranżacji i wprowadzenie do niej barwnego akcentu.
  • Łazienki rustykalne – mimo że miedziane dodatki są często kojarzone z nowoczesnymi i minimalistycznymi wnętrzami, to na miedziany zestaw prysznicowy możecie zdecydować się także w przypadku tradycyjnego wnętrza. Dodatkiem do łazienki w stylu rustykalnym może być stylizowany zestaw prysznicowy w kolorze miedzi. Modele inspirowane takimi klasycznymi trendami znajdziecie na przykład w ofercie polskiej marki Omnires.


Zestaw prysznicowy podtynkowy miedziany

W kategorii zestawy prysznicowe miedziane znajdziecie zarówno standardowe baterie natynkowe, jak i nowoczesne i cieszące się coraz większą popularnością baterie podtynkowe.

Jakie zalety ma zestaw prysznicowy podtynkowy miedziany i dlaczego warto zdecydować się na taki element wyposażenia łazienki?  • Zestaw prysznicowy podtynkowy miedziany wyróżnia się przede wszystkim minimalistyczną budową. Cały korpus baterii ukryty jest w ścianie pod płytkami. Na zewnątrz widoczny jest jedynie manipulator sterujący strumieniem wody i temperaturą oraz słuchawka i ewentualnie deszczownica.
  • Dzięki swojej budowie miedziany zestaw prysznicowy podtynkowy zajmuje nieco mniej miejsca niż baterie natynkowe. Jest to więc idealne rozwiązanie do bardzo małych kabin, w przypadku których szczególnie zależy Wam na oszczędności miejsca.
  • Mniejsza liczba widocznych elementów i co za tym idzie mniej zakamarków, w których mógłby gromadzić się osad, sprawia, że baterie prysznicowe podtynkowe są zdecydowanie łatwiejsze w pielęgnacji.


Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.