leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE BIAŁE

35 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zestawy prysznicowe białe

Czasy, gdy w naszych łazienkach królowały wyłącznie klasyczne, srebrne baterie chromowane mamy już dawno za sobą. Dziś w ofercie większości producentów armatury łazienkowej bez trudu znajdziemy baterie i zestawy prysznicowe białe, czarne, złote lub miedziane. Zestawy prysznicowe białe to idealna propozycja dla osób, które szukają unikalnego, a zarazem uniwersalnego wyposażenia kabiny natryskowej. Biały zestaw prysznicowy sprawdzi się zarówno w łazience klasycznej, jak i w minimalistycznym czy nowoczesnym wnętrzu. W sklepie online Komfort posiadamy w stałej sprzedaży kilkanaście różnych modeli białych zestawów prysznicowych. Są to między innymi kolumny prysznicowe w kolorze białym firmy Omnires, Laveo czy Deante.

Kolumny prysznicowe białe – zalety

Kolumny prysznicowe białe wyróżniają się nie tylko ciekawym wyglądem. Baterie prysznicowe w kolorze białym mają także kilka praktycznych zalet. Po pierwsze kolumny prysznicowe białe są o wiele łatwiejsze w pielęgnacji niż klasyczne modele chromowane. Zacieki z mydła, osad czy nawet odciski palców na białej kolumnie prysznicowe nie będą rzucały się w oczy tak mocno, jak na powierzchni chromowanej baterii. Kolejnym istotnym atutem białych zestawów prysznicowych jest uniwersalność tego koloru. Biały pasuje praktycznie do wszystkiego. Białe zestawy prysznicowe dają nam więc dużą swobodę aranżacyjną.

Zestaw prysznicowy biały z termostatem czy bez?

Coraz większą popularnością w kategorii wyposażenia kabin prysznicowych cieszą się baterie termostatyczne. Także w ofercie naszego sklepu online nie zabrakło takich produktów jak zestaw prysznicowe białe z termostatem. Jakie zalety ma tego rodzaju rozwiązanie? Zestaw prysznicowy biały termostatyczny pozwala na szybkie i łatwe ustawienie optymalnej temperatury wody. Baterie prysznicowe z termostatem są nie tylko bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu, ale również ekologiczne i oszczędne. Zestawy prysznicowe z termostatem stają się powoli standardem w wyposażeniu kabin. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju produkty dostępne są w coraz szerszej gamie kolorów, w tym oczywiście również w kolorze białym.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.