leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE Z TERMOSTATEM

122 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Zestawy prysznicowe z termostatem

Dzięki licznym zaletom zestawy prysznicowe z termostatem stają się powoli standardem w wyposażeniu domowych kabin prysznicowych. Zestaw prysznicowy z termostatem to nie tylko rozwiązanie bardzo wygodne i bezpieczne. Wyposażona w termostat bateria pozwala także na spore oszczędności zużywanej w trakcie kąpieli wody, a co za tym idzie niższe rachunki.

Zestawy prysznicowe z termostatem dostępne są aktualnie w ofercie większości liczących się producentów wyposażenia łazienek. W naszym sklepie online oferujemy między innymi zestawy prysznicowe termostatyczne Grohe, Deante, Omnires, Strohm Teka, Cersanit czy Laveo. Są to zarówno proste zestawy prysznicowe z baterią termostatyczną i słuchawką, jak i modele wyposażone dodatkowo w deszczownicę. Warto także dodać, że oferujemy nie tylko klasyczne srebrne zestawy prysznicowe z termostatem, ale również coraz modniejsze czarne czy złote modele.

Kolumny prysznicowe z termostatem – najważniejsze zalety

Zestawy prysznicowe z termostatem to rozwiązanie, które ma całkiem sporo praktycznych zalet. Co zyskujemy, decydując się na kolumny prysznicowe z termostatem?

  • Kolumny prysznicowe z termostatem to przede wszystkim komfort i wygoda kąpieli. Od samego początku do końca kąpieli możemy cieszyć się wodą o idealnej dla nas temperaturze. Baterie termostatyczne zostały zaprojektowane tak, aby na temperaturę wody nie miały wpływu nagłe zmiany ciśnienia w instalacji czy inne czynniki zewnętrzne.
  • Kolumna prysznicowa z termostatem pozwala również na spore oszczędności wody zużywanej w trakcie kąpieli. Nie tracimy czasu i wody na ustawienie optymalnej temperatury. W skali roku taka oszczędność wody jest już całkiem spora.
  • Zestaw prysznicowy termostatyczny to także idealne rozwiązanie, gdy z prysznica często korzystają małe dzieci. Kolumna prysznicowa termostatyczna znacznie zmniejsza ryzyko przypadkowego poparzenia się. Co więcej, wiele modeli baterii termostatycznych posiada specjalne zabezpieczenie chroniące przed ustawieniem zbyt gorącej wody.

Zobacz powiązane produkty

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.