leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE NABLATOWE (WYSOKIE)

214 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe nablatowe

Baterie umywalkowe nablatowe to modele, które już od kilku lat bardzo szybko zyskują na popularności. W przeciwieństwie do klasycznych baterii umywalkowych stojących nie montujemy ich na samej umywalce tylko na blacie obok lub za umywalką. W przypadku baterii umywalkowych nablatowych mamy więc o wiele większą swobodę przy wyborze miejsca, w którym może być ona zamontowana. Z tego względu po takie wysokie baterie umywalkowe sięgamy często w przypadku nowoczesnych umywalek nablatowych.

Wysokie baterie umywalkowe nablatowe w sklepie online Komfort to ponad 120 różnych modeli. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi baterie umywalkowe nablatowe Grohe, Deante, Laveo, Cersanit, Kludi czy Omnires. Jeśli szukacie wysokiej baterii umywalkowej montowanej bezpośrednio do powierzchni blatu, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami.

Bateria umywalkowa nablatowa wysoka czarna, złota czy srebrna?

Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu mało kto decydował się na baterie łazienkowe w innym kolorze niż klasyczne chromowane srebro. Popularność wielu nowoczesnych trendów wnętrzarskich sprawiła jednak, że aktualnie coraz częściej i coraz chętniej wybieramy baterie w innych kolorach. Bardzo modnym dodatkiem do wielu nowoczesnych aranżacji jest na przykład bateria umywalkowa nablatowa wysoka czarna. Po takie stojące baterie nablatowe w kolorze czarnym sięgamy na przykład w łazienkach nowoczesnych, czy skandynawskich. Jednym z bestsellerów w kategorii aranżacji łazienek są również wysokie baterie umywalkowe nablatowe złote. Duża popularność dodatków w tym kolorze sprawiła, że po wysokie baterie umywalkowe nablatowe złote możemy sięgnąć zarówno w przypadku nowoczesnej łazienki, jak i wielu klasycznych wnętrz. Złote baterie stojące to również dodatek, który możemy z powodzeniem wykorzystać w efektownej i pełnej blasku łazience w stylu glamour. Szczególnie atrakcyjne wizualnie może być połączenie takiej złotej wysokiej baterii nablatowej z płytkami imitującymi czarny marmur.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.